Клініка сучасної стоматології та естетичної медицини «Ідеаль»

Клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Ідеаль - це клініка естетичної медицини і сучасної стоматології, в якій клієнтам надають повний спектр послуг із стоматології для дорослих і дітей. Фахівці високої кваліфікації, інноваційні технології, сучасне обладнання та матеріали - все це робить можливим надавати в клініці послуги за всіма стоматологічними напрямками (терапія, ортодонтія, хірургія, ортопедія) і проводити діагностику експертного рівня. ще

• Пн-Нд: 9:00-20:00

вул. Дмитріївська, 69, офіс 603. На карті

Шевченківський , м.Лук'янівська

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

«Ідеаль» заснована в 2009 році і розташована в центрі Києва. У клініці неймовірно затишно, пацієнтів зустрічають привітні асистенти, а лікарі справжні професіонали своєї справи. Завдяки налагодженій роботі персоналу, продуманому до дрібниць інтер'єру і сучасному оснащенню клініки кожен відчує себе комфортно і розслаблено.

Переваги клініки сучасної стоматології та естетичної медицини «Ідеаль»

«Ідеаль» - це безпечне лікування:

• одноразові інструменти;
  • сучасні дезінфекційні розчини;
  • 100% стерильність.

«Ідеаль» - це вся стоматологія в межах однієї клініки:

терапія:

• лікування карієсу;
  • лікування каналів будь-якого рівня складності;
  • естетична реставрація фотополімерами;
  • лікування захворювань слизової оболонки пародонта;
  • вектор-терапія;
  • професійна гігієна і щадне відбілювання зубів за одне відвідування з використанням лампи системи «ZOOM».

ортопедія:

• керамічні вініри;
  • протезування на імплантатах;
  • будь-які види незнімного і знімного протезування;
  • виготовлення індивідуальних протезів власної розробки;
  • комп'ютерний аналіз оклюзії;

хірургія:

• імплантація;
  • видалення зубів будь-якого рівня складності;
  • зубозберігаючі операції, пластика ясен;
  • реконструктивні кістково-пластичні операції;
  • клітинні технології.

ортодонтія:

• корекція неправильної позиції зубів і прикусу з використанням знімної і незнімної апаратури;
  • всі види брекет-систем (традиційні, лінгвальні, сапфірові);
  • висування ретінірованних зубів на своє функціональне місце;
  • дитяча стоматологія:
  • психологічна підготовка;
  • герметизація фісур (профілактика карієсу);
  • ремінералізація емалі зубів;

стоматологія для людей похилого віку:

• сучасні методики відновлення щелеп, які зазнали атрофії.

«Ідеаль» - це комфортне лікування без болю:

Завдяки седації у стоматології в клініці проводять лікування зубів без болю. Фахівці застосовують техніку поверхневої седації, при якій пацієнт здатний виконувати команди і вказівки стоматолога, але при цьому знаходиться в розслабленому стані, не піддається почуттю страху і знервованому стану. Найголовніше, що протягом всієї процедури зберігається рівне дихання. Сама процедура не має протипоказань, може застосовуватися пацієнтам будь-якого віку і досить швидко виводиться з організму.

Додаткові послуги клініки:

• надання інформації в електронному вигляді;
  • нагадування про профілактичний огляд за телефоном та e-mail, інформування про нові методи лікування;
  • надання невідкладної стоматологічної допомоги при гострому болю;
  • розширена гарантія на багато видів робіт;
  • виклик доктора в неробочий час;
  • організація комплексного лікування із залученням клінік-партнерів;
  • організація супроводу і розміщення - «Пацієнти без кордонів».

Сначала нам все понравилось, записались повторно. Насторожил только тот факт, что для неглубокой пломбы врач делает рентген. При повторном приеме также был запломбирован зубчик, также неглубокий кариес, также рентген. Еще через неделю должны были лечить третий, начало кариозного процесса, также предупредила нас о необходимости рентгена, сказав, что это обязательно перед любой пломбой у всех деток. Я позвонила и отменила прием, т.к. 3-й рентген за полторы недели посчитала нецелесообразным и вредным. Думаю, рассчитано на дополнительные траты клиентов. Менеджер по телефону сказала, что рентген у них безопасный. Больше в клинику не пойдем.

Виктория, 16.08.2017

Понравилось, что во время ожидания дали конфеты и чай.

Евгений, 31.01.2017

Очень хороший врач Теселкина Ольга, приветливый, тщательно подошла к работе. В клинике все на высшем уровне.

Виктория, 17.12.2016

В клинике было очень комфортно, на прием попал сразу.

Андрей, 15.12.2016

В клинике очень чисто, стерильно. Достаточно хороший сервис и обслуживание.

Оксана, 13.12.2016
Дивитися всі відгуки