«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ) на Саксаганського

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
Лікувально-діагностичний центр «Healthy and Happy» на Саксаганського надає професійну медичну допомогу по більше 20 напрямків. У центрі є можливість планування і ведення вагітності. На базі центру кваліфіковані лікарі проводять хірургічні втручання
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Саксаганського, 39ана карті
Шевченківський м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв

Медичний центр «Healthy & Happy» на Саксаганского надає медичні послуги дорослим і дітям по 20 медичним напрямкам. Щодня за медичною допомогою у центр на Саксаганського звертаються близько 1000 пацієнтів.

Напрями

У центрі «Healthy & Happy» на Саксаганського лікарі надають медичну допомогу за такими напрямками, як:

• терапія;
  • фізіотерапія;
  • дитяча дерматовенерологія;
  • дитяча офтальмологія.

Послуги

Досвідчені лікарі-хірурги проводять хірургічні втручання у плановому порядку при гінекологічних, урологічних, отоларингологічних, проктологічних і хірургічних патологіях, у тому числі при абдомінальній хірургії. Також, використовують малоінвазивні операції в амбулаторних умовах (радіохвильова і гістероскопічна хірургія) при захворюваннях жіночих статевих органів, патологій шийки матки, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, ЛОР-органів тощо. Крім цього лікувально-діагностичний центр може запропонувати проведення естетичних операцій по корекції вроджених і набутих дефектів обличчя і тіла.

А для майбутніх мам розроблені програми планування і ведення вагітності. У клініці можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження і консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. Також, в «Healthy & Happy» фахівці спостерігають за вагітністю до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв"язку з вагітністю та пологами.

Переваги

Кожен пацієнт медичного центру «Healthy & Happy» може підписати декларацію з сімейним лікарем і педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом та медичним закладом, гнучкий підхід в питаннях надання додаткових медичних послуг. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Лікувально-діагностичний центр «Healthy & Happy» пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії і гнучкий підхід до переліку пропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом в ваш офіс.

Дарья 15 Квітень 2024
Персонал клініки привітний, гарна клініка, все сподобалося
Світлана 15 Квітень 2024
Клініка гарна, все швидко, уважно, в клініку зверталася вже не перший раз, зауважень до персоналу не було
Карина 13 Квітень 2024
Візит в клініку мене цілком влаштував.
Тетяна 11 Квітень 2024
Клініка сподобалася