Клиника - «Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі). Онлайн запись в клинику на сайте Doc.ua (044) 337-07-07

Клініка «Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі)

Лікувальний діагностичний центр
Мережева клініка
Косметологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Ревматологія, Терапія, Травматологія, Урологія, Флебологія, Фізіотерапія, Хірургія, Ендокринологія, Сімейна медицина, Дерматовенерологія, Рентгенологія, УЗ-діагностика, Психотерапія, Функціональна діагностика, Реабілітологія, Вертебрологія, Спортивна медицина, Дерматологія ще

«Healthy & Happy» — це широкопрофільний медичний центр, у якому надають допомогу дорослим і дітям. У центрі доступні консультативні прийоми кваліфікованих фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, можливість отримання візи, виїзд лікарів додому або в офіс до пацієнта

«Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Саксаганського
Кардіологія, Косметологія, Мамологія, Масаж, Неврологія, Онкологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Офтальмологія, Педіатрія, Проктологія, Психіатрія, Ревматологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, Урологія, Фізіотерапія, Флебологія, Хірургія, Ендокринологія ще
  • Нд: вихідний

вул. Саксаганського, 39а. На карті

Шевченківський , м.Олімпійська, м.Площа Льва Толстого

«Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Драгоманова
Педіатрія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, УЗ-діагностика ще

вул. Драгоманова, 1Н. На карті

Дарницький , м.Позняки

«Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Володимирській
Реабілітологія, Рентгенологія, Сімейна медицина, Спортивна медицина, Терапія, УЗ-діагностика, Функціональна діагностика ще

вул. Володимирська, 51-53. На карті

Шевченківський , м.Театральна, м.Золоті ворота

«Healthy and Happy» (Хелсі енд Хеппі) на Тарасівській
Сімейна медицина, Терапія

вул. Тарасівська, 15. На карті

Голосіївський , м.Олімпійська, м.Площа Льва Толстого

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр «Healthy & Happy» надає медичні послуги дорослим і дітям по 20 медичним напрямкам. Щодня за медичною допомогою у центр на Саксаганського звертаються близько 1000 пацієнтів.

Напрями

У центрі «Healthy & Happy» лікарі надають медичну допомогу за такими напрямками, як:

• терапія;
  • фізіотерапія;
  • дитяча дерматовенерологія;
  • дитяча офтальмологія.

Послуги

Досвідчені лікарі-хірурги проводять хірургічні втручання у плановому порядку при гінекологічних, урологічних, отоларингологічних, проктологічних і хірургічних патологіях, у тому числі при абдомінальній хірургії. Також, використовують малоінвазивні операції в амбулаторних умовах (радіохвильова і гістероскопічна хірургія) при захворюваннях жіночих статевих органів, патологій шийки матки, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, ЛОР-органів тощо. Крім цього лікувально-діагностичний центр може запропонувати проведення естетичних операцій по корекції вроджених і набутих дефектів обличчя і тіла.

А для майбутніх мам розроблені програми планування і ведення вагітності. У клініці можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження і консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. Також, в «Healthy & Happy» фахівці спостерігають за вагітністю до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв"язку з вагітністю та пологами.

Переваги

Кожен пацієнт медичного центру «Healthy & Happy» може підписати декларацію з сімейним лікарем і педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом та медичним закладом, гнучкий підхід в питаннях надання додаткових медичних послуг. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Лікувально-діагностичний центр «Healthy & Happy» пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії і гнучкий підхід до переліку пропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом в ваш офіс.

Врач очень понравилась. Приятная в общении. Все понятно объяснила. Назначила лечение. Результаты посмотрим.

Мирослава, 29.12.2020

Все було дуже комфортно, без черг. В принципі, ніяких проблем не було. Тому все ок!

Татьяна, 14.11.2020

Діагностика відбулася, вакцину я отримав. Але при діагностиці, була тільки перевірка горла та замір температури. Більше нічого у мене не перевіряли. Тобто, я не вважаю, що консультація була досить повною. Але вакцину, провели добре и попередили про всі можливі наслідки.

Сергей, 13.11.2020

Все добре влаштовано. Приємне місце і зручне. Кваліфікований склад клініки.

Ирина, 13.11.2020
Дивитися всі відгуки