«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ)

«Healthy and Happy» (ХЕЛСІ ЕНД ХЕПІ)

add_box Акушерство Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Кардіологія Косметологія ... ще
«Healthy & Happy» — це широкопрофільний медичний центр, у якому надають допомогу дорослим і дітям. У центрі доступні консультативні прийоми кваліфікованих фахівців, діагностичні та лабораторні дослідження, можливість отримання візи, виїзд лікарів додому або в офіс до пацієнта
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 14:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Саксаганського, 39ана карті
Шевченківський м.Олімпійська м.Площа Українських Героїв
add_box Акушерство Гінекологія Неврологія Терапія УЗ-діагностика Хірургія ... ще
Аптека в клініці Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 16:00 access_time_filled нд : 9:00 - 14:00
просп. Берестейський, 65на карті
Святошинський м.Святошин м.Нивки

Медичний центр «Healthy & Happy» надає медичні послуги дорослим і дітям по 20 медичним напрямкам. Щодня за медичною допомогою у центр на Саксаганського звертаються близько 1000 пацієнтів.

Напрями

У центрі «Healthy & Happy» лікарі надають медичну допомогу за такими напрямками, як:

• терапія;
  • фізіотерапія;
  • дитяча дерматовенерологія;
  • дитяча офтальмологія.

Послуги

Досвідчені лікарі-хірурги проводять хірургічні втручання у плановому порядку при гінекологічних, урологічних, отоларингологічних, проктологічних і хірургічних патологіях, у тому числі при абдомінальній хірургії. Також, використовують малоінвазивні операції в амбулаторних умовах (радіохвильова і гістероскопічна хірургія) при захворюваннях жіночих статевих органів, патологій шийки матки, органів черевної порожнини, сечовидільної системи, ЛОР-органів тощо. Крім цього лікувально-діагностичний центр може запропонувати проведення естетичних операцій по корекції вроджених і набутих дефектів обличчя і тіла.

А для майбутніх мам розроблені програми планування і ведення вагітності. У клініці можна стати на облік по веденню вагітності, пройти всі необхідні аналізи, дослідження і консультації вузькопрофільних лікарів. На облік по веденню вагітності можна стати з шостого тижня. Також, в «Healthy & Happy» фахівці спостерігають за вагітністю до 40 тижнів, після чого видається листок тимчасової непрацездатності у зв"язку з вагітністю та пологами.

Переваги

Кожен пацієнт медичного центру «Healthy & Happy» може підписати декларацію з сімейним лікарем і педіатром. У програму закладені вигідні умови партнерства між пацієнтом та медичним закладом, гнучкий підхід в питаннях надання додаткових медичних послуг. Такі звернення до лікаря узгоджуються на підставі індивідуального плану обстеження.

Лікувально-діагностичний центр «Healthy & Happy» пропонує керівникам організацій розширити соціальний пакет для працівників за програмою «Офісний лікар». Програма передбачає вигідні умови взаємодії і гнучкий підхід до переліку пропонованих послуг і цінової політики. Програма надає можливість проконсультуватися з лікарем з виїздом в ваш офіс.

Іван 27 Березень 2024
Загалом все нормально пройшло, клініка непогана. Але дуже мало місця біля клініки,  уже важко припаркувати авто. Доводиться дуже довго шукати місце, а це забирає час і це дуже незручно.
Тетяна 23 Березень 2024
Загалом клініка не погана, але були у педіатра, як на мій погляд, кабінет не дуже пристосований для прийому дітей, там навіть іграшок немає для відволікання малечі.
Данил 22 Березень 2024
Клініка гарна, дуже зручно що є паркування, хоча і цент міста. Зауважень не було, прийом відбувся вчасно
Беренок 22 Березень 2024
В клініці я була вперше, персонал уважний і доброзичливий.
Олена 22 Березень 2024
Все пройшло добре, але вартість не відповідає початково вказаній, вона вища.