Гармонія здоров'я на О. Пчілки

Гармонія здоров'я на О. Пчілки

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Паркінг Оплата карткою Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 20:30 access_time_filled нд : 9:00 - 18:00
вул. Олени Пчілки, 2на карті
Дарницький м.Позняки

Клініка «Гармонія здоров'я» на О. Бджілки зібрала висококваліфікованих лікарів з великим досвідом роботи, які спеціалізуються на таких областях медицини, як гінекологія, урологія, хірургія, проктологія, гастроентерологія, косметологія. Крім того, в клініці можна пройти УЗД-дослідження практично будь-якого органу або системи, а також здати всі види аналізів.

Апарати експертного класу допомагають фахівцям «Гармонії здоров'я» ставити точні діагнози і проводити ефективне лікування різних хвороб.

Напрямки роботи клініки «Гармонія здоров'я»:

• гінекологиі;
  • урологія;
  • хірургія;
  • косметологія;
  • педіатрія та ін.

Послуги клініки Гармонія здоров'я

Послуги в клініці «Гармонії здоров'я» надаються за такими медичними напрямками:

• гінекологія:
    • лікування безпліддя (жіночого і чоловічого);
    • дитяча гінекологія (синехії малих статевих губ, гігієна статевих органів у дівчаток);
    • лапароскопія (проведення маніпуляцій під контролем пристрою лапароскопа, що містить лінзи, приєднані до відеокамери);
    • гінекологія ендокринна (безпліддя, порушення менструального циклу, зміна ваги різка).
  • урологія (хірургічна, дитяча, уролог додому);
  • хірургія:
    • видалення невусів, гігром, атером та ін.;
    • лікування врослого нігтя;
    • консервативне лікування хвороби Рейно, варикозної хвороби, бешихи.
  • косметологія:
    • пілінги;
    • контурна пластика;
    • корекція обсягу і контуру губ;
    • мезотерапія та ін.

Обладнання клініки Гармонія здоров'я

Оснащення клініки «Гармонія здоров'я»:

• ендоскоп від європейського виробника;
  • лапароскоп - пристрій, який містить лінзи, приєднані до відеокамери, сигнал від якої подається на монітор для створення зображення об'єкта операції і оточуючих його тканин високої чіткості;
  • сучасний УЗД-апарат, який дозволяє провести діагностику організму, в тому числі, доплеровское дослідження;
  • гістероскоп (для огляду слизової оболонки матки і порожнини матки, щоб встановити діагноз).
Маргарита 26 Березень 2024
Персонал рецепції агресивний і неввічливий, це не сподобалося.
Христина 24 Березень 2024
На прийомі все було добре. Лікар, Чепурко Євгенія Вікторівна, хороший спеціаліст. В клініці все добре, зауважень не було
Наталія 20 Березень 2024
Дуже клініка сподобалася, все було добре.
Міа 17 Березень 2024
Лікарем і клінікою цілком задоволені, дякую, звертатимемося, в разі потреби.
Елена 15 Березень 2024
Все дуже сподобалося у клініці.  Все зробили дуже швидко та якісно. Все було нормально, задоволена цією клінікою.
Філії мережі
Все клініки