Eurospine (Євроспайн) на Бальзака

Eurospine (Євроспайн) на Бальзака

add_box Масаж Неврологія Ортопедія Травматологія Реабілітологія Кінезітерапія ... ще
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 21:00 access_time_filled сб - нд : 9:00 - 20:00
вул. Оноре де Бальзака 55 бна карті
Деснянський м.Дарниця м.Чернігівська

Центр хребта «Eurospine Україна» на Бальзака надає послуги висококваліфікованих лікарів, які спеціалізуються на лікуванні хвороб хребта. Для цього в клініці використовуються вертебрологічному тренажери останнього покоління, режим занять на яких розробляється індивідуально для кожного пацієнта. Протягом усього періоду лікування пацієнта супроводжує лікар реабілітолог з метою прискорити процес одужання. І якщо мануальна терапія і медикаментозне лікування дають короткочасний ефект, то метод, який використовується в «Eurospine», дозволяє насолоджуватися здоров'ям спини протягом максимально тривалого часу.

У «Eurospine» на Бальзака проводиться лікування дітей від 6-ти років, вагітних, дорослих і літніх людей, для чого створені спеціальні програми. Для них були об'єднані консультації лікарів, обстеження і лікувальні процедури.

Хвороби, лікування яких проводиться в центрі хребта «Eurospine» на Бальзака:

• остеохондроз;
  • спондилоартроз і спондильоз;
  • артроз;
  • міжхребцева грижа (грижа міжхребцевого диска);
  • сколіоз і кіфосколіоз;
  • торакалгія, міжреберна невралгія;
  • люмбаго, люмбалгія, люмбоишиалгия;
  • хвороба Шейермана-Мау;
  • біль в нижній частині спини, радикуліт;
  • запалення сідничного нерва;
  • протрузія міжхребцевого диска;
  • синдром грушоподібної м'язи;
  • цервікобрахіалгіі, цервікалгія, церкікоторакалгія, цервікокраніалгія;
  • плоскостопість;
  • грижа Шморля;
  • хвороба Бехтерева та ін.

Устаткування «Eurospine»

У клініці використовуються вертебрологічному тренажери останнього покоління, які спільно з високим професіоналізмом лікарів дають 97% гарантії одужання. Результат лікування помітний вже після першого сеансу.

Звернутися в клініку можна в будь-який день тижня, в тому числі в суботу та неділю, де фахівці зроблять все для того, щоб хребет перестав приносити дискомфорт і гострий біль!

Єлизавета 23 Лютий 2024
Петреченко Оксана Олександрівна - гарний спеціаліст, все гарно розказала, приділила достатньо часу, тому я задоволена. Клініка хороша, зауважень не було до персоналу
Лідія 29 Грудень 2023
Все пройшло супер.
Наталя 06 Грудень 2023
Обслуговування на найвищому рівні, все гарно пояснили, розповіли. Молодці!
Виктор 01 Листопад 2021
У клініці немає роздягальні з людиною, яка могла б доглянути за речами, там на вході (біля самих вхідних дверей) стоїть спільна шафа, куди вішають свій верхній одяг усі відвідувачі, і коли йдеш на інший поверх, твої речі залишаються зовсім без нагляду - приходь, вибирай що сподобається, ні хто і не помітить! А так у решті клініка нічого, нормальна, мені сподобалась.
Юлія 25 Травень 2020
В клініці дуже комфортно та доброзичливий персонал.
Філії мережі
Все клініки