EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Відгуки про клініку EuroDerm (Євродерм) на вул. Нагорна

Клініка
add_box Дерматологія Трихологія Дерматовенерологія Подологія Дерматоонкологія ... ще
EuroDerm (Євродерм) - це клініка персоналізованої медицини Києва, фахівці якої надають кваліфіковану допомогу у діагностиці та лікуванні різних хвороб волосся, шкіри та нігтів. Клініка EuroDerm обладнана сучасною діагностичною апаратурою, всі інструменти проходять комплексну стерилізацію, науковими супровідниками і консультантами клініки є відомі в Україні та за її межами лікарі-дерматовенерологи
access_time_filled пн - пт : 8:00 - 20:00 access_time_filled сб : 8:00 - 18:00 access_time_filled нд : вихідний
вул. Нагірна, 8/32на карті
Шевченківський м.Лук'янівська
Чи звернетеся в клініку знову?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
146 відгуків
Пётр 23 Серпень 2017
В работе клиники все устроило. Все нормально, все отлично.
Ирина 20 Липень 2017
Все было на высшем уровне.
Наталья 19 Липень 2017
Все мене влаштувало, я не чекала, все нормально.
Александр 19 Червень 2017
Все быстро и хорошо.
Дмитрий 16 Червень 2017
Быстро, корректно, профессионально.
Олег 01 Червень 2017
Очень комфортно в клинике.
Денис 10 Травень 2017
Хорошо провели обследование, клиника на высшем уровне.
Максим 03 Травень 2017
Не особо комфортно, в клинике все маленькое, тесное.
Валерия 15 Березень 2017
Не понравилась организация, административный порядок напрочь отсутствует. Какие-то невоспитанные, абсолютно не знающие деонтологии, врачи, которые периодически врываются во время осмотра в кабинет без стука. В общем, хаос и с порядком там надо очень хорошо поработать. И главный администратор, женщина, пытающаяся сделать из себя воспитанную и решающую какие-то проблемы, на самом деле, впечатление производит крайне негативное. Если взять отдельно доктора Василенко, то доктор очень хороший специалист и максимально внимательно отнесся ко мне, как к пациенту.
Станислав 15 Березень 2017
Кабинет, где проходит дерматоскопия, один. Дверь не закрывается, и нет никакого ощущения личного пространства, потому что дверь без конца открывается, на входе за ней сидят люди и смотрят на тебя. А ты можешь иной раз и без нижнего белья быть. Нет никакого такта у людей, доктора другие заходят без стука. Это очень раздражает.
Філії мережі
Все клініки