Клініка Dent Art (Дент Арт) Плюс

Стоматологічна клініка
Ортодонтія, Стоматологія

Стоматологічна клініка «Dent Art» пропонує своїм пацієнтам найвищу якість послуг в профілактиці і лікуванні зубів і гарантує здорову і сяючу посмішку в кінці лікування. У стоматології «Dent Art» руками досвідчених фахівців створюються даний шедеври стоматологічної практики, що було б неможливо без найсучаснішою апаратури і якісних матеріалів. Тому, що б вам не було потрібно: установка пломби, протезування, імплантація, відбілювання або чистка - в «Dent Art» все роботу проведуть максимально якісно. ще

• Пн-Нд: 9:00-21:00

вул. Єлизавети Чавдар, 7. На карті

Дарницький , м.Осокорки, м.Позняки

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

DentArt  це мережа стоматологічних клінік, яка має близько 20 років стажу. Вона існує завдяки постійному навчанню, роботі та викладанню кваліфікованих фахівців. Послуги надаються на рівні європейських клінік.

Напрями

У клініці «DentArt» надають медичну допомогу за такими напрямками:

• ортопедія;
  • ортодонтія;
  • пародонтологія;
  • дитяча стоматологія.

Фахівці

У стоматологічній клініці «DentArt» працюють досвідчені лікарі з вищою медичною освітою. Вони на постійній основі підвищують рівень своїх теоретичних і практичних знань. Завдяки цьому вони використовують сучасні методики лікування, які дозволяють максимально швидко і безболісно впоратися з патологією або захворюванням порожнини рота.

Обладнання

Також медичний заклад обладнано передовою стоматологічною апаратурою, яка завезена із зарубіжних країн. У стоматологічній клініці «DentArt» з 2015 року проводять діагностичні дослідження з використанням КТ сканування, а також цифрового сканування, щоб створити 3D-модель. Лікарі можуть з легкістю визначити точний стан пацієнта і призначити дієву методику лікування за допомогою програмного забезпечення на базі штучного інтелекту «Diagnostic». У клініці можуть провести такі дослідження, як:

• КТ зубів;
  • телерентгенографія;
  • ортопантомографія.

Послуги

У центрі можуть надати широкий спектр стоматологічних послуг для дорослих і дітей:

• встановлення керамічних коронок;
  • встановлення металокерамічних коронок;
  • встановлення безметалевих коронок (з цирконію);
  • встановлення вінірів;
  • пластика вуздечки язика;
  • синус-ліфтинг;
  • видалення зубів (зуба мудрості);
  • остеопластика (кісткова пластика);
  • імплантація зубів (одномоментна, двоетапна, при повній адентії, з хірургічного шаблоном);
  • відбілювання зубів системою ZOOM 4;
  • встановлення ортодонтических кап;
  • лікування зубів під мікроскопом;
  • лікування карієсу;
  • встановлення керамічних брекет-систем;
  • встановлення самолігуючих брекет-систем;
  • встановлення лінгвальних невидимих ​​брекет-систем;
  • встановлення елайнерів;
  • лікування зубів під седацією;
  • консультативний прийом пародонтолога;
  • професійна гігієна порожнини рота;
  • чистка зубів Air Flow;
  • дитяча стоматологія.

В клинике мне очень понравилась домашняя атмосфера и чувство, что о тебе заботятся.

Людмила, 24.02.2015

В клинике новое оборудование, понравилось пребывание там, остался полностью доволен.

Олег, 09.12.2014
Дивитися всі відгуки