Клініка Центр хорошого слуху

Оториноларингологія, Сурдологія
Учасник корпоративної програми
  • Паркінг,
  • Оплата карткою,

Центр хорошого слуху на метро Університет - це один із філій передової клініки «Беттертон», що спеціалізується на наданні послуг із сурдології, аудіології та отоларингології. Даний центр ексклюзивний партнер і постачальник функціональних пристроїв для мови і слуху найвідоміших американських і європейських компаній-виробників, тим самим надаючи пацієнтам прямий доступ до всіх нових унікальних технологій, що з'явилися на ринку ще

• Сб-Нд: 10:00-17:00

вул. Саксаганського, 103. На карті

Шевченківський , м.Університет

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Всебічну допомогу в області сурдології, аудіології та отоларингології у Києві можна отримати в центрі слуху «Беттертон» на м. Університет у Києві.  Підбір та налаштування апаратів для слуху, виготовлення слухових пристроїв та апаратів на замовлення з урахуванням індивідуальних особливостей пацієнта, цифрова діагностика слуху за всіма параметрами, отоларингологічні лікувально-діагностичні процедури і маніпуляції це далеко не всі послуги, на яких спеціалізується центр слуху «Беттертон» на  м. Університет.

Оскільки, центр слуху «Беттертон» на м. Університет є ексклюзивним постачальником і партнером відомих європейських і американських компаній, виробників функціональних пристроїв для слуху та мовлення, такими як: «Starkey Hearing Technologies», ROMET, DETAX, у його пацієнтів є прямий доступ до всіх новинок та унікальних технологій, які зявлятимуться на ринку.

Детальніше про послуги, що надаються в центрі слуху «Беттертон» на м. Університет:

• Отоларингологія:
    • терапія запальних процесів у вусі, включаючи зовнішній і середній отити, отомікоз;
    • лікування запальних та інфекційних процесів, осередки яких розташовані на слизовій глотки і гортані (ангіна, фарингіт, хронічний тонзиліт, ларингіт);
    • лікування гострих та хронічних запалень носової порожнини (риніт) і навколоносових пазух (синусит), включаючи запалення алергічної природи;
  • Сурдологія і аудіологія:
    • комплексна діагностика слуху: всі види аудіометрії, тімпанометрія, КСВП, імпедансометрія, відеоотоскопія;
    • підбір, настроювання, продаж і індивідуальне виготовлення слухових апаратів;
    • підбір, проведення навчання ларингофонів ROMET - апаратів, що забезпечують звукоутворення у пацієнтів, які перенесли операції з видалення гортані;
    • виготовлення захисних берушів, вкладишів, гідроплагів та інших аксесуарів.

Долго искала для дочери (14 лет) врача фониатора. В клинике Беттертон прекрасный специалист фониатор Прилуцкая Александра Денисовна. Очень внимательный доктор, ответила на все вопросы, лечение подобрано хорошо. Все четко, ясно, профессионально. Спасибо доктору, спасла вокальную карьеру дочери.

Анастасия, 26.02.2020

Все очень понравилось, очень приветливый персонал.

Анна, 19.04.2018

Нормальные девушки на рецепции. Клиника небольшая, но в целом нормально оформлена. Правда, бакпосев сделать нельзя, микроскопа нет.. В общем, я не вижу смысла идти в нее, если это не проблемы слуха, а просто какие-то вопросы ушей/носа/горла.

Андрей, 29.08.2017

Мені не сподобалося що тут не використовують принтери для друку висновку. Все було написано від руки. Я звикла до того, що все надруковано чітко, зрозуміло і ясно, і не треба розбиратися у почерку.

Марина, 06.05.2017

Они очень хитро спрятались, как-то мы долго искали. Надо им вывеску побольше!

Соломия, 26.08.2016
Дивитися всі відгуки