Харків
Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»)

Клініка
add_box Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Офтальмологія Проктологія ... ще
Оплата карткою Wi-Fi зона
У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») клієнти можуть отримати найповніший спектр діагностичних і лікувальних послуг. Тут використовується першокласне медичне обладнання для своєчасної діагностики різних захворювань. Звернувшись в офтальмологічне відділення Центра сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»), пацієнти зможуть позбутися від таких проблем, як: астигматизм, короткозорість/далекозорість, інфекційні хвороби очей, катаракта, патології сітківки, глаукома. Також в центрі підбирають окуляри і лінзи, в тому числі і спеціальні нічні лінзи. Ніяких зайвих аналізів - тільки необхідні індивідуально підібрані дослідження! У клініці надають послуги висококваліфіковані лікарі, які відмінно знають свою роботу і регулярно підвищують рівень своїх знань під керівництвом світових професіоналів. У Центрі сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») реалізовані як кращі практичні напрацювання зарубіжних офтальмологів, так і власні запатентовані технології
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 17:30 access_time_filled нд : вихідний
вул. Маяковського, 24на карті
Київський м.Пушкінська м.Університет

Можливість отримати комплексне медичне обслуговування - від консультації та діагностики до оперативного лікування - надає медичний центр міжнародного рівня Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»), відкритий в 2015 році. Завдяки впровадженню новітніх технологій, програм, методик та інноваційного обладнання він зумів за невеликий проміжок часу завоювати величезну популярність серед пацієнтів різних вікових категорій і статі.

Головний напрямок діяльності клініки - офтальмологія. Сучасне обладнання дає можливість оперативно діагностувати захворювання органів зору та проводити ефективне лікування.

Список послуг офтальмологічного відділення Центру сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр»):

• лазерна корекція зору;
  • лікування катаракти;
  • лікування патологій сітківки;
  • лікування кератоконуса;
  • видалення ксантелазми;
  • діагностика зору;
  • консультація та підбір нічних лінз;
  • підбір окулярів;
  • томографія і комп'ютерна діагностика;

В діагностичному відділенні ви зможете скористатися послугами в області:

• проктології;
  • урології;
  • кардіології;
  • ендокринології;
  • амбулаторної хірургії.

Центр впевнено лідирує на ринку медичних послуг завдяки ряду переваг:

• Клініка укомплектована новітнім обладнанням і, висококласними фахівцями, які працюють по золотому стандарту медицини 21 століття.
  • Наявність лабораторії і комплексного діагностичного центру, в якому обстеження займає всього кілька годин і дає точні результати.
  • Використання таких сучасних методів діагностики, як томографія (в офтальмології), УЗД, комп'ютерна діагностика, ендоскопія.
  • Можливість здати аналізи відразу після відвідин лікаря.
  • Оперативна постановка діагнозу, комплексний підхід.

Штат лікарів складається з фахівців вищих категорій, кандидатів медичних наук, що мають величезний досвід роботи і які пройшли стажування в зарубіжних медичних центрах. На прийомі пацієнти отримують професійну консультацію. Потім встановлюється точний діагноз і коригуються схеми лікування.

Молодший медперсонал допомагає вирішити проблеми, пройти призначені процедури.

Основна ідея центру - надання якісного медичного обслуговування всім бажаючим за доступними цінами. Новітнє медичне обладнання, яким оснащено заклад, допомагає провести ефективне лікування і позбавитися від серйозних недуг.

Центр сучасної медицини ДОКАРТ (Клініка «Ок центр») - це багатопрофільний центр, де можна швидко і ефективно позбутися від проблем зі здоров'ям, отримати медичне обслуговування європейського рівня в комфортних умовах і з застосуванням високотехнологічного обладнання.

Зручне місце розташування в центрі Харкова дозволить кожному бажаючому швидко дістатися до клініки. Центр працює з понеділка по суботу. Оплату за надані послуги клієнти здійснюють готівкою, банківськими картами.

Андрій 22 Березень 2024
Клініка затишна, приємний персонал на ресепшен, візитом в клініку задоволені
Ростислав 20 Березень 2024
Хороша клініка, все пройшло добре. Мені все дуже сподобалося у цій клініці. Дуже добре відносяться до пацієнтів, у самій клініці  добре, комфортно, зручно, легко та дуже спокійно було перебувати.
Іліна 18 Березень 2024
В клинике девочки администраторы очень приятные, спокойно все рассказали, претензий нет к персоналу
Олена 18 Березень 2024
Клиника хороша, в дальнейшем буду в клинику обращаться еще, замечаний не было
Андрій 15 Березень 2024
Клініка сподобалася, було все чудово.