Віва на м. Шулявська

Відгуки про клініку Віва на м. Шулявська

Клініка
add_box Акушерство Гастроентерологія Гематологія Гінекологія Кардіологія Мамологія ... ще
Паркінг Дитяча кімната Оплата карткою Wi-Fi зона
Віва на метро Шулявська входить у мережу клінік медичного обслуговування в Києві Viva. Сьогодні Віва на Шулявці пропонує послуги з багатьох популярних медичних напрямків, серед яких можна відзначити поліклінічний прийом для дорослих і дітей, відділення діагностики, а також вузькоспеціалізовані відділення. Усі лікарі центру - професіонали з високою кваліфікацією
access_time_filled пн - нд : 8:00 - 21:00
вул. Вадима Гетьмана, 1 вна карті
Солом'янський м.Шулявська
Рейтинг клініки розраховується на основі
Зверніться ви знову в клініку?
Так Ні
Ваша оцінка клініці
Перевірені відгуки про клініку
1561 Відгуки
Надежда 25 Березень 2021
Чистенько, аккуратно, вежливо, соблюдены все нормы. Процветания Вам.
Анастасия 13 Березень 2021
Жду свои анализы уже несколько недель, результаты на почту так и не пришли.
Екатерина 12 Березень 2021
Не дуже привітна жінка на рецепції, і не працював термінал
Маргарита 02 Березень 2021
Мені не сподобалась акція, що проводила клініка. З акції потрібно та інформативно тільки УЗІ.І вийшло що за УЗІ я переплатила у два рази. І тепер знов треба здавати аналізи. Не дуже задоволена. Кольпоскопія нічого не показує. І ряд інших аналізів не потрібен був мені. І зараз якби прийшлось обирати то оплачувала б тільки ті аналізи що мені потрібні окремо.
Катерина 02 Березень 2021
Чудовий та приємний лікар. Вислухала, відповіла на запитання, не залякувала діагнозом. Обстеження пройшло безболісно та приємно. Кошти додатково не стягувались, що теж не менш важливо. Звернусь повторно до лікаря
Анна 02 Лютий 2021
В клинику уже ходила не первый раз. Мне все нравится
Сергей 01 Лютий 2021
Все добре, все сподобалося. Дуже професійний лікар.
Наталія 16 Січень 2021
Колгосп в столиці. Не відомо, навіщо тут ресепшн, якщо на відвідувачів ніхто не звертає увагу. Бахіли та санітайзер для них, це розкіш. Санвузол майже, як на вокзалі.
Елена 13 Січень 2021
В клинике немного неорганизован персонал, не могли сформировать сумму к оплате и были некоторые сложности с оплатой.
Олеся 11 Січень 2021
Мне не очень понравилось в самой клинике тем, что много людей! Сейчас ковид, а там узкие проходи, а людей много. Сидят в коридорах на скамейках.
Показати ще 10 Відгукиautorenew
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right
Філії мережі