Дніпро
«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»

«Оксфорд Медікал Дніпро на Набережній Перемоги»

Клініка
add_box Алергологія Гастроентерологія Гінекологія Дерматологія Кардіологія Косметологія ... ще
Клініка «Оксфорд Медікал Дніпро» вже багато років вважається однією з найбільших мереж мед. центрів по всій країні. В установі приймають лікарі понад 30 спеціальностей. Тут виправдовують довіру своїх пацієнтів і намагаються зберегти свою репутацію, надаючи медичні послуги найвищого рівня
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 20:00 access_time_filled сб : 9:00 - 17:00 access_time_filled нд : 9:00 - 15:00
вул. Набережна Перемоги, 110на карті
Соборний

У філії «Оксфорд Медікал Дніпро» на вул. Набережній Перемоги пацієнтам пропонується повний спектр послуг з сімейної та естетичної медицини. Крім того в установі практикується унікальна методика лікування геморою Hal-Rar. Фахівці клініки пропонують максимально комфортне ведення вагітності, а також результативне лікування безпліддя.

Тут надаються послуги наступних напрямків:

• проктологія;
  • педіатрія;
  • дитяче відділення;
  • естетична медицина;
  • алергологія;
  • масаж для дорослих і дітей.

Однією з особливостей клініки можна назвати наявність соляної кімнати, у якій за призначенням лікаря можна пройти лікувальні сеанси галотерапії (або спелеотерапії). Мікроклімат кімнати не містить алергенів і будь-яких забруднювачів, а також вміщує в себе велику кількість іонів солі, які дуже корисні пацієнтам із захворюваннями дихальної системи і частими алергіями.

Ярослава 23 Березень 2024
Візитом залишилась задоволеною.
Діана 13 Березень 2024
Все было замечательно, клиника чистая, персонал приветливый, доктор хорошо все объясняет
Гліб 13 Березень 2024
Все сподобалося, лікар уважний, персонал приємний
Платон 11 Березень 2024
Клініка дуже сподобалася. Все пройшло чудово.
Григорій 10 Березень 2024
Дуже гарна, комфортна, зручна, світла клініка.
Філії мережі
Все клініки