Діагностичний центр «Гарвіс»

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины № 281582
Алергологія, Гастроентерологія, Гематологія, Гінекологія, Дерматовенерологія, Дерматологія, Дієтологія, Імунологія, Кардіологія, Мамологія, Неврологія, Нефрологія, Ортопедія, Оториноларингологія, Психотерапія, Пульмонологія, Ревматологія, Травматологія, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Діагностичний центр «GARVIS» пропонує своїм пацієнтам широкий вибір консультативних, лікувальних і діагностичних послуг. У центрі працюють висококваліфіковані фахівці більше 40 спеціальностей. Центр оснащений новим сучасним діагностичним обладнанням. Комфортні умови, висока якість послуг, що надаються, індивідуальний підхід і приємні ціни - переваги діагностичного центру «GARVIS» ще

• Сб-Нд: 9:00-15:00

пр. Слобожанський, 109а. На карті

Індустріальний

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

У Діагностичному центрі «GARVIS» надають широкий спектр діагностичних процедур, послуги фахівців вузького профілю і сімейної медицини.

У центрі проводяться такі діагностичні послуги:

• компьютерна томографія;
  • МР томографія;
  • мамографія;
  • 2 види ультразвукового дослідження на апараті УЗД експертного класу, включаючи Fusion діагностику;
  • рентгенографія;
  • діагностична ендоскопія;
  • повний спектр лабораторних аналізів.

Комп'ютерний томограф Philips Ingenuti Core 64. Завдяки використанню інноваційних технологій видається більш низьке опромінення (приблизно на 60-80%), і в той же час підвищується рівень виявлення об'єктів, патологій з низькою контрастністю до 80%, а також знижується рівень шуму на 70-83%.

МР томограф Philips Prodiva 1,5 T CX напруженістю поля 1,5 Тесла з повним пакетом додаткових опцій і розширеним набором котушок забезпечує високу якість зображення, комфорт пацієнтів і широкий спектр клінічних застосувань. Prodiva відноситься до систем МРТ преміум класу.

Senographe Essential - унікальний мамограф для своєчасного визначення раку молочної залози. Він оснащений цифровим плоскопанельним детектором з аморфного кремнію. Відрізняється він широким полем зору - 24-31 см.

У діагностичному центрі «GARVIS» надають безкоштовне медичне обслуговування сімейним лікарем (за умови укладення декларації). У центрі працюють понад 40 кваліфікованих фахівців вузького профілю, які регулярно підвищують свій рівень знань на профільних конференціях, курсах і семінарах.

Також в «GARVIS» проводять профілактичну і рекомендовану вакцинацію за календарем щеплень.

У центрі особливу увагу приділяють маленьким пацієнтам. Лікарі вміють знайти підхід до кожної дитини, тому малюки не відчувають на прийомі стресу і не бояться «білих халатів».

Діагностичний центр «GARVIS» має ряд переваг:

• висококваліфіковані фахівці;
  • індивідуальний підхід до кожного пацієнта;
  • комфортні умови;
  • доступні ціни;
  • сучасне обладнання.

Діагностичний центр «Garvis» - це будинок Вашого здоров'я. Центр працює для того, щоб зберегти Ваше здоров'я і в разі необхідності поліпшити його!

Зигало Эльвира Викторовна Профессионал своего дела. Выслушала мою симптоматику и по состоянию дала мне советы. Все понравилось

Алена, 12.04.2021

В клинике очень чисто, светло, весь персонал вежливый, все понравилось.

Тетяна, 17.11.2020

Я був без направлення, сам записався. На питання лікарі не відповідають, ніякої інформації. Треба трохи лояльніше відноситься. А так, все добре! Але в клініці дуже погана організація щодо оплати! Сорок хвилин сиділи, чекали.

Геннадий, 23.10.2020
Дивитися всі відгуки