Клініка INTEGRO (Інтегро) на бульварі Шевченка, 325

Медичний центр
Лицензия МОЗ Украины №2119 от 21.10.2019
Гастроентерологія, Гінекологія, Кардіологія, Мамологія, Ортопедія, Педіатрія, Проктологія, Сімейна медицина, Терапія, Травматологія, Урологія, Хірургія, Ендокринологія ще

Медичний центр Інтегро - це комфорт, сучасність, якість і доступність. У клініці працюють найкращі фахівці з великим досвідом роботи, які завжди надають послуги найвищої якості. Сучасне обладнання клініки дозволяє встановлювати діагноз навіть на самих ранніх етапах розвитку захворювання ще

• Нд: вихідний

Черкаси, район Припортовий, б-р Шевченка, 325. На карті

Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Медичний центр Інтегро надає своїм маленьким і великим пацієнтам широкий вибір лікувальних і діагностичних послуг. У клініці завжди панує дружня атмосфера, тут ви перебуваєте в руках справжніх професіоналів своєї справи.

Інтегро - перша і єдина приватна клініка в місті Черкаси, в якій ви можете укласти декларацію з сімейним лікарем, терапевтом і педіатром.

Завдання сімейного лікаря, педіатра і терапевта клініки:

• знати своїх пацієнтів, сім'ю, історію їх хвороби;
  • проводити терапію як знову виниклого захворювання, так і хронічного;
  • видати довідку про стан здоров'я (в басейн, в садок, в школу, на вступ до ВНЗ, спортивну секцію і т.д.);
  • провести планову і позапланову вакцинацію дітей і дорослих;
  • виписати рецепт на лікарські препарати (в тому числі на препарати, вартість яких компенсує держбюджет);
  • при необхідності створити електронний напрям до вузького спеціаліста або на госпіталізацію;
  • плановий огляд дитини.

У клініці приймають такі вузькопрофільні фахівці:

• гінеколог;
  • мамолог;
  • ендокринолог;
  • гастроентеролог дитячий;
  • травматолог дитячий.

Інтегро - клініка, де працюють фахівці з великим досвідом успішної роботи, які регулярно підвищують рівень своїх знань на профільних конференціях, семінарах і майстер-класах.

Клініка співпрацює з лабораторіями: ДІЛА, Лабсервіс, КНП «ЧОЦОЗЧОР», КНП «ЧМКНП».

Перевагами клініки Інтегро є: комфортні умови, сучасне обладнання, високопрофесійні фахівці, індивідуальний підхід до кожного пацієнта і доступні ціни.