4.5

Чиж Ірина Анатоліївна

Лікар другої категорії
8 років досвіду
Дорослі
В роботі лікар керується сучасними методами діагностики і лікування хвороб волосся і шкіри волосистої частини голови, використовує інноваційні техніки і лікарські препарати з доведеною ефективністю для терапії. Займається вирішенням проблем, пов'язаних з посиленим саловідділенням внаслідок порушення нейроендокринної регуляції функцій сальних залоз шкіри. Проводить лікування специфічних захворювань, як трихоптилоз і остиофолікулит
Вибачте :(
В даний момент запис до лікаря через наш сервіс не ведеться
4.5
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Автор наукових статей, публікується в медичних наукових періодичних виданнях

Освіта

• Одесский национальный медицинский университет, специальность «дерматовенерология» (2008)

Лікування захворювань

• Себорея
  • Облисіння (алопеція)
  • Себорейний дерматит

Виконувані процедури

• Консультативний прийом
  • Лікування себореї (сухої, жирної, густої)
  • Лікування алопеції (дифузної, осередкової, андрогенної)
  • Лікування себорейного дерматиту
  • Лікування трихоптилозу, остіофолікуліту

Перевірені відгуки про лікаря

17 Відгуки
Алина 25 Грудень 2020
Не назначила никаких клинических анализов. Без них поставила диагноз. Врач назначает препараты только их клиники, на которых нет ни названия, ни состава препарата. Очень недовольна визитом.
Александра 29 Листопад 2019
Очень хороший специалист, мне понравилось.
Максим 16 Квітень 2018
Очень доволен. Буду заниматься лечением.
Юлия 14 Лютий 2018
Ирина Анатольевна опытный и приятный врач. Консультация хорошая. У меня нет никаких претензий. Спасибо, что помогли в решении проблемы с волосами! Всем советую!
Ирина 26 Січень 2018
Врач Чиж И.А. очень приятная, все рассказала, все объяснила, поставила диагноз и назначила терапию! Все четко и понятно, без замыливания глаз. Плюс недорогая консультация и цены на лечение приемлемые. Так же мне понравилось отношение ассистента и администратора. Все на уровне!

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ