4.2
Лікар Остеопат, Мануальный терапевт, Рефлексотерапевт, Невролог Самосійний Андрій Олександрович на Doc.ua

Самосійний Андрій Олександрович

Лікар другої категорії
14 років досвіду
Дорослі
Лікар невролог, рефлексотерапевт, мануальний терапевт, остеопат другої кваліфікаційної категорії Самосійний Андрій Олександрович має великий досвід роботи. Проводить діагностики і лікування таких захворювань як остеохондроз, полінейропатія, вестибулопатія, болі в спині, вегетативна дистонія, невралгії і невропатії, наслідки енцефаліту, нейропатичні болю, інсульт і його наслідки, невротичні розлади, гострі і хронічні радикуліти
Клініка Доктора Сичова
ул. Маршала Тимошенко, 29на карті
Оболонськийм. Мінська
Попередній запис
Оберіть бажаний час прийому та чекайте підтвердження
Чт 16 Вересень Пт 17 Вересень Сб 18 Вересень
info_outlineНемає доступних слотів для запису
4.2
Рейтинг лікаря розраховується на основі
  • Президент Київскої міжнародної школи масажу

Освіта

• НМУ А.А.Богомольца (2005)

Участь в асоціаціях

• Цукровий діабет
  • Дистонія
  • Інсульт
  • Радикуліт (Радикулопатія)
  • Біль у спині (Дорсалгія)
  • Енцефалопатія дисциркуляторна

• офтальмоскопія.

Перевірені відгуки про лікаря

7 Відгуки
Татьяна 07 Травень 2021
Очень внимательный, поддерживающий доктор. При всем букете с которым я обратилась суметь  и найти слова поддержки, и успокоить, и дать надежду. Предложил несколько вариантов решения моей проблемы. Дал мне возможность выбрать, определиться. И пообещал в процессе корректировать. У меня в процессе консультации возникло к нему доверие. Я решила идти к нему на лечение. По первому впечатлению видно, что профессионал. Очень грамотный доктор, задавал много вопросов. Объяснил мне почему это происходит. Все глубоко, мне все очень понравилось. Я имею то же отношение к медицине поэтому я понимаю мне повезло я обратилась к специалисту. С удовольствием рекомендую.

Лікарі поблизу

Всі лікарі Київ