УЗд серця - ехокардіографія (ЕхоКГ) у Черкасах(4)

• Діагностичний центр

Діагностичний центр «ОН Клінік» в Черкасах надає якісну діагностику з використанням сучасного обладнання ще

• Вс: 9:00-15:00

вул. Чехова, 43. На карті

від 400 грн
      • УЗД серця
        400 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Діагностичний центр «Медіскан Груп Черкаси» надає послуги найвищої якості за рахунок професіоналізму лікарів і кращого діагностичного обладнання. Завдяки комплексному підходу до діагностики навіть зневірені пацієнти знаходять в клініці відповіді на питання щодо стану свого здоров'я ще

• Вс: 8:00-20:00

вул. Дахновська, 52. На карті

від 450 грн
      • Ехокардіографія
        450 грн
    1 послуга діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
  • Діагностичний центр

Ми забезпечили клініку новітнім медичним обладнанням та створили комфортні умови для діагностики та лікування наших повнолітніх клієнтів. Зараз ми пропонуємо широкий спектр послуг, але продовжуємо розширювати наші можливості, тому залишайтесь з нами та будьте здорові! ще

• Нд: 10:00-14:00

600 грн
    4 послуги діагностичного центру Продивитися весь прайс лист
    • Паркінг,
    • Оплата карткою,

«Ваш лікар поруч» – це багатопрофільний медичний центр, який надає пацієнтам широкий спектр медичних послуг: консультації дорослих та дитячих спеціалістів, консультації лікарів онлайн, виїзд лікаря додому, ультразвукова діагностика, денний стаціонар, широкий спектр лабораторної діагностики, вакцинація дорослих та дітей, сучасне діагностичне обладнання. Зручне місцерозташування, індивідуальний підхід до кожного пацієнта. МЦ «Ваш лікар поруч» – лікування з повагою! ще

• Сб-Вс: 8:00-18:00

вул. Верхня Горова 36/1. На карті