Check-up для жінок — програма, яка запобігає виникненню проблем зі здоров’ям

chekup

Комплексна медична програма передбачає пакет послуг для визначення поточного стану здоров’я та можливих ризиків. І незважаючи на те, що назва нова, необхідність планового медичного огляду визнана медиками вже давно, хоча його важливість інколи недооцінюють.

На жаль, ми не можемо тримати під особистим контролем всі чинники, які завдають шкоди організму. Для прикладу: несприятлива екологічна ситуація, занадто бурхливий спосіб життя та інші чинники впливають на стан здоров’я без нашого відома.

Навіть відсутність шкідливих звичок, збалансоване харчування, заняття спортом, висока стресостійкість і повноцінний відпочинок не дають 100% профілактики захворювань. Лікар-терапевт першої категорії сімейної клініки «Амеда» Олеся Михайлівна Жайворонок радить: «Додайте ще один важливий пункт — плановий Check-up. Так ви зробите все, що у ваших силах, для підтримання міцного здоров’я та запобігання захворюванням».

Клініка «Амеда» пропонує комплексну програму Check-up для жінок, яка передбачає оптимальний пакет послуг.

Консультації лікарів:

• лікаря-терапевта (сімейного лікаря);
  • лікаря акушера-гінеколога.

Ультразвукова діагностика:

• черевної порожнини та заочеревинного простору;
  • органів малого тазу;
  • щитоподібної залози.

Лабораторна діагностика:

• загальний аналіз крові;
  • загальний аналіз сечі;
  • класичний ПАП-тест (скринінгове дослідження мазка шийки матки);
  • комплекс «Печінкові проби» (білірубін фракційно, загальний білок, АЛТ, АСТ, ЛФ, ГГТП).

Додаткові обстеження:

• кольпоскопія;
  • ЕКГ 12 каналів з розшифруванням.

Замовляйте програму, і ви отримаєте супровід персонального лікаря, який складе для вас індивідуальний графік відвідування лікарів, додаткових обстежень та аналізів.

Піклуйтеся про себе і будьте здорові.

«Амеда» (Ameda) в Киеве
add_box Гастроэнтерология Гинекология Дерматология Кардиология Мануальная терапия Массаж ... еще
Парковка children Оплата карточкой Wi-Fi зона
access_time_filled пн - сб : 8:00 - 21:00