Винница
Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Медичний центр "Інститут планування сім'ї" (IPF)

Институт
add_box Акушерство Андрология Гинекология Дерматология Кардиология Косметология ... еще
Оплата карточкой
Інститут планування сім’ї (IPF) - багатопрофільний медичний центр, головним напрямком діяльності якого є лікування жіночого та чоловічого безпліддя. У клініці ведуть прийом досвідчені лікарі, працює власна діагностична лабораторія та кріо банк для зберігання гамет та ембріонів. У центрі проводять процедури ЕКЗ, практикуються комбіновані репродуктивні програми, у тому числі сурогатне материнство та донорство
access_time_filled пн - пт : 9:00 - 18:00 access_time_filled сб : выходной access_time_filled вс : выходной
ул. Пирогова, 10на карте
Старогородской

Медичний центр "Інститут планування сім’ї "(IPF) – багатопрофільний медичний центр, якість послуг у якому відповідає усім вимогам та стандартам сучасної приватної медицини. Лікарі центру ефективно поєднують науково-дослідну та практичну діяльність та консультують у кращих клініках України.

Переваги IPF:

• Консультації досвідчених спеціалістів
  • Сучасне медичне обладнання
  • Власна клініко-діагностична лабораторія
  • Ефективні програми лікування
  • Зручне розташування
  • Комфортабельний денний стаціонар
  • Гнучка система знижок, можливість лікування в кредит

Пріоритетні напрямки роботи центру:

Лікування безпліддя. В Інституті планування сім'ї практикується комплексний підхід – з моменту першого звернення клієнта до народження довгоочікуваної дитини.

Центр має власний кріо банк для безпечного зберігання гамет і ембріонів, тут проводять процедури екстракорпорального запліднення, а також використовують комбіновані репродуктивні програми, в тому числі сурогатне материнство та донорство. Під час лікування пацієнти перебувають у комфортабельному стаціонарі з одномісними та двомісними палатами.

Гінекологічне відділення. Акушери-гінекологи Інституту планування сім’ї ведуть консультативний прийом та при необхідності проводять оперативні втручання (радіохвильова хірургія), допомагають відновити, зберегти жіноче здоров’я та пізнати радість материнства.

До послуг пацієнтів центру IPF – багаторічний досвід лікарів, унікальні методики діагностики та лікування, які дозволяють здолати хвороби на різних стадіях їх розвитку.

Урологічне відділення спеціалізується на лікуванні чоловічого безпліддя та інших захворювань урогенітальної сфери.

При клініці працює діагностична лабораторія, у якій проводять біохімічні, гормональні, гематологічні, імунологічні дослідження, а також можна здати аналізи на наявність інфекційних захворювань, в тому числі що передаються статевим шляхом.

Особлива увага в клініці приділяється дотриманню конфіденційності та захисту особистих даних пацієнтів.

Ольга 25 Март 2024
Сподобалася клініка. Нормально все пройшло. Немає ніяких  питань до цієї клініки.
Юлія 22 Март 2024
Лікарка чудова, в пояснила, відповіла на запитання, я задоволена, дякую, Клініка також цілком влаштувала.
Інна 19 Март 2024
Дуже задоволена інститутом, візит пройшов дуже добре.
Світлана 07 Март 2024
Все дуже сподобалося у клініці. Все було супер, пройшло все на найвищому рівні.
Любов 02 Январь 2024
Клініка дуже зручна, знайшла швидко, сервісом задоволена.
Филиалы сети
Все клиники