Центр подології

Центр подології

Практикующий врач
add_box Подология ... еще
Парковка Оплата карточкой Wi-Fi зона
Центр подологии предлагает услуги высококвалифицированных специалистов. Среди главных направлений, в которых работает клиника — аппаратный медицинский педикюр
access_time_filled пн - сб : 9:00 - 19:00 access_time_filled вс : выходной
ул. Скельна, 1на карте
Галицкий

Услуги «Центра подологии»

• аппаратный медицинский педикюр;
  • установление корректирующих систем;
  • удаление бородавок и мозолей;
  • изготовление индивидуальных oртезов;
  • протезирование ногтевой пластины;
  • коррекция вросшего ногтя;
  • обработка трещин.
Ольга 01 Сентябрь 2020
Розташування клініки гарне.
Юлія 17 Август 2020
Сьогодні відвідала заклад по адресі Скельна 1. Почався день, що мене попросили прийти пізніше, коли ми з дитиною прийшли, виявилося, що приймати буде зовсім інша людина. Консультацію зовсім не можна назвати консультацією. Якісь висловили припущення по лікуванню. Розрахуватися тільки готівкою можна, чеку також отримати не можна, бо нема печатки. Не хотіла влаштовувати скандал, бо не люблю, але гроші викинуті на вітер. З лікарем, до якого записувалась так і не познайомилась.
Игорь 10 Февраль 2020
Візит дуже сподобався, все професійно зробили.
Ірина 08 Февраль 2020
Все було добре. Дівчина, Марта, була привітною, все мені пояснила. Також, добре відповідала на всі мої питання. Мені сподобалося.
Роксолана 19 Октябрь 2019
По перше є з чим порівнювати, була черга до нашого лікаря, і ми попали туди. Небо і земля. По-перше було дуже боляче. Мовчала, нічого не пояснювала,що робить. Тепер два дні палець червоний, переживаю у мене дочка з діабетом. Думаю, але б все добре було.
Клиники поблизости
Все частные клиники Львова