Центр подології

Практикующий врач
Подология

Центр подологии предлагает услуги высококвалифицированных специалистов. Среди главных направлений, в которых работает клиника — аппаратный медицинский педикюр еще

ул. Скальная, 1. На карте

Галицький

Услуги «Центра подологии»

• аппаратный медицинский педикюр;
  • установление корректирующих систем;
  • удаление бородавок и мозолей;
  • изготовление индивидуальных oртезов;
  • протезирование ногтевой пластины;
  • коррекция вросшего ногтя;
  • обработка трещин.

Сьогодні відвідала заклад по адресі Скельна 1. Почався день, що мене попросили прийти пізніше, коли ми з дитиною прийшли, виявилося, що приймати буде зовсім інша людина. Консультацію зовсім не можна назвати консультацією. Якісь висловили припущення по лікуванню. Розрахуватися тільки готівкою можна, чеку також отримати не можна, бо нема печатки. Не хотіла влаштовувати скандал, бо не люблю, але гроші викинуті на вітер. З лікарем, до якого записувалась так і не познайомилась.

Юлія, 17.08.2020

Візит дуже сподобався, все професійно зробили.

Игорь, 10.02.2020

Все було добре. Дівчина, Марта, була привітною, все мені пояснила. Також, добре відповідала на всі мої питання. Мені сподобалося.

Ірина, 08.02.2020

По перше є з чим порівнювати, була черга до нашого лікаря, і ми попали туди. Небо і земля. По-перше було дуже боляче. Мовчала, нічого не пояснювала,що робить. Тепер два дні палець червоний, переживаю у мене дочка з діабетом. Думаю, але б все добре було.

Роксолана, 19.10.2019

Анкета клієнта, яку потрібно заповнити перед візитом, була російською. Що для мене, є абсолютно не прийнятно і не зрозуміло!

Оксана, 19.10.2019