Центр відновлення зору Анатолія Совви на Комарова

Офтальмология

«Центр восстановления зрения Анатолия Совва» - это развитая сеть клиник в Западной Украине с мощной модернизированной лечебно-диагностической базой. Центр в Черновцах предлагает комплекс современных диагностических, терапевтических методик, способствующих эффективному лечению различных дефектов зрения. На базе медицинского центра функционирует кабинет детской контактной коррекции зрения. Оперативные вмешательства осуществляет Заслуженный врач Украины, офтальмохирург высшей категории, кандидат медицинских наук - Совва Анатолий Игоревич еще

• Сб-Вс: выходной

ул. Комарова, 32 Б. На карте

Головна клініка «Центр відновлення зору Анатолія Совви» в м. Чернівці пропонує повний перелік офтальмологічних послуг. Прийом проводять кваліфіковані лікарі-офтальмологи, що інформують пацієнтів про методи терапії очної патології з подальшим наданням професійної допомоги.

Центр обладнаний сучасною операційною, діагностичним відділенням, власної оптикою. Його ефективній роботі сприяє висока кваліфікація команди і застосування інноваційних технологій.

Послуги медичного центру

На базі центру надається комплексна діагностика і терапія захворювань офтальмологічного профілю:

• комп'ютерна діагностика зору:
    • томографія сітківки з фотореєстрацією результатів;
    • комплексне глаукомне обстеження;
    • ендотеліальна біомікроскопія рогівки;
    • дослідження рефракції ока;
    • кератотопографічне обстеження;
    • підбір лінз, окулярів для контактної корекції;
    • консультація лікаря-офтальмолога;
  • диспансерне спостереження за пацієнтами з:
    • далекозорістю;
    • короткозорістю;
    • діабетичною ретинопатією;
    • астигматизмом;
    • глаукомою;
    • макулопатією;
    • ексімерлазерних корекціях зору;
    • рефракційній заміні кришталика;
  • фемтолазерное, ультразвукове, лазерне лікування катаракти з імплантацією ІОЛ;
  • лазерна дісцізія;
  • лазерна іридектомія;
  • кріоретінопексія;
  • лікування кератоконуса методикою кросслінкінг.

Міста-супутники «Центр відновлення зору Анатолія Совви»

Фахівці клініки також ведуть діагностичний прийом в містах Чернівецької області:

• Новодністровськ *
  • Сокиряни *
  • Кельменці *
  • Хотин *
  • Глибока *
  • Путила *
  • Вижниця *

* ДАТУ ПРИЙОМУ ЛІКАРЯ У ВАШОМУ МІСТІ НЕОБХІДНО УТОЧНЮВАТИ У ОПЕРАТОРІВ НАШОГО СЕРВІСУ.

Спеціалісти працюють на вищому рівні. Буду рекомендувати цю клініку свої знайомим

Роман, 13.01.2021

Ввічливий персонал і лікар, у лікарні гарні умови, все сподобалось.

Аліса, 13.12.2018

Не сподобавсь лікар, який проводив обстеження.

Дора, 05.09.2018

Чудова клініка. Прекрасні фахівці. Професіонали. Чуйні, добрі. Величезне спасибі!

Аліна , 01.08.2017
Клиники поблизости