Клиника Кабінет Меддерма на Шевченка

Практикуючий лікар
Косметологія

До Кабінету Меддерма пацієнти звертаються з питань косметології. Діагностикою та лікуванням займається лікар-косметолог, дерматовенеролог, трихолог Наталя Сомсікова. У медичному закладі проводять біопсію, пілінги, Немеханічні чистку шкіри, пластітермію особи, мезотерапію, плазмоліфтінг, биоревитализацию і трихограму волосся. Приймаються клієнти різного віку. ще

• Пн,вт,ср,чт,пт: пред. запис
  • Сб-Нд: вихідний

вул. Шевченка 208, 5 пов., кабінет 9.. На карті

Схожі клініки в інших районах міста Черкас:
Рейтинг клініки

Рейтинг клініки розраховується на основі реальних відгуків пацієнтів

Послуги Кабінету Меддерма

Послуги, які надаються в кабінеті:

• консультації, прийом, діагностика і лікування шкіри, слизових, волосся і нігтів;
  • обстеження на захворювання, що передаються статевим шляхом (ПЛР, мазки, баклосеви);
  • обстеження на грибкову флору (скоби лусочок шкіри, волосся і нігтів), паразитози;
  • випадання волосся, визначення цибулин;
  • обстеження на мікроелементози, проведення тріхологіческом процедур, підбір лікування;
  • індивідуальне навчання правильному догляду за шкірою і волоссям, мезотерапія особи, тіла і волосистої частини голови, складання програм з відновлення росту волосся, косметика для волосся та ін .;
  • склерозування судин (до 3 мм), редермалізація, біоревіталізація.

Важливий момент в роботі медичного закладу з напрямком дерматовенерологія: послуги надаються цілком анонімно

В клинике все на высшем уровне. Хороший сервис, хороший опыт врачей.

Тетяна, 30.11.2017
Филиалы сети