Сумы
Врач Аллерголог, Гастроэнтеролог, Терапевт Абашидзе Марина Петровна на Doc.ua

Отзывы о Абашидзе Марина Петровна

Доктор Абашидзе М.П. осуществляет терапию разносторонних патологий органов пищеварения, дыхательных путей, суставного аппарата, мочевыводящей системы. Марина Петровна владеет передовыми методиками терапии нарушений в работе вышеперечисленных структур и систем.

Проверенные отзывы о враче 534 отзыва

Михайло 28 Март 2024
Візит добре пройшов, все було чудово. Лікар супер. Все дуже сподобалося на візиті.
Валентина 27 Март 2024
Лікар вислухала, врахувала всі мої побажання, назначила додаткові аналізи. Я задоволена лікарем
Марина 15 Март 2024
Прийом сподобався, лікарка компетентна, дякую.
Артем 13 Март 2024
Пройшов візит супер. Лікар дуже хороший, кваліфікований спеціаліст.
Тетяна 13 Март 2024
Лікар дуже докладно пояснила в чому проблема, назначила аналізи і пояснила чому вони потрібні. Нам було максимально зрозуміло, нам сподобалося
Олександр 11 Март 2024
Сподобався рівень фахівця, рівень консультації, рекомендації до лікування, призначені аналізи. Залишився максимально задоволеним. Згодом планую повторний візит.
Анжела 08 Март 2024
Я дуже задоволена, лікарка дуже уважна, все мені пояснила, дякую.
Стефанія 07 Март 2024
Візит пройшов супер. Було дуже легко спілкуватися з лікарем, лікар усе зрозуміло пояснив і те що я хотіла отримати від цього візиту, я все отримала.
Алла 04 Март 2024
Перша консультація сподобалась, наразі залишилось дочекатись результатів лікування.
Світлана 28 Февраль 2024
Візит дуже добре пройшов. Гарно все було вислухано, добре все було підмічено. Лікар ознайомився зі всіма аналізами, надав хороші рекомендації. Дуже гарно і позитивно пройшов візит.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Сумы