Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Коханенко  Светлана  Александровна на Doc.ua

Отзывы о Коханенко Светлана Александровна

УЗИ-специалист, акушер-гинеколог, проводит УЗ-скрининг беременных, исследование состояния щитовидной железы, молочных желез, почек, органов малого таза, кольпоскопию, лечение шейки матки (радиоволновое)

Проверенные отзывы о враче 578 отзывов

Марія 09 Декабрь 2023
Сподобалось відношення лікаря, її компетентність - добре розповіла що до як, та що добити надалі. Усе пройшло добре, залишилась задоволеною.
Ганна 05 Декабрь 2023
Візит сподобався. Пройшов добре.
Альона 02 Декабрь 2023
Лікар дуже чудова, акуратна, уважна. Не було жодного негативу, будемо ще зустрічатися обов'язково, все дуже сподобалось, відбулось без зайвих нав'язувань.
Вікторія 25 Ноябрь 2023
Лікар велика умнічка! Вона швидко та якісно провела огляд та УЗД, нічого зайвого не робила та не прописувала, усе по ділу. Все пройшло добре, залишилась задоволеною.
Дарія 14 Ноябрь 2023
Лікарка професійна людина. Рекомендую
Христина 14 Ноябрь 2023
Лікар дуже приємна жінка, добре знає свою роботу, рекомендую як лікаря
Надія 07 Ноябрь 2023
Мені все сподобалось, буду звератись ще
Олена 06 Ноябрь 2023
Все добре, лікарка відповіла на всі питання, проконсультувала щодо проблеми та шляхів її вирішення. Дякую!
Ганна 02 Ноябрь 2023
Це була тільки перша консультація, все одно я до лікаря піду ще, лікар мені сподобалась, дуже приємна та привертає до себе
Інна 01 Ноябрь 2023
Я дуже задоволена - уся інформація буда надана доступно, лікар компетентна у своїй справі.