Романюк   Руслан Мефодиевич

Романюк Руслан Мефодиевич

Врач-стоматолог, хирург. Специализируется на хирургической стоматологии - удаление зубов, в том числе атипично расположенных, восстановление зубного ряда и прочее. Проводит лечение абсцессов и переломов челюсти.
ПРАЙМ, отделение стоматологии №1
ул. Предславинская, 34на карте
Печерскийм. Дворец Украина
Пт 18 Июнь Сб 19 Июнь Вс 20 Июнь

В 1989 г. окончил военно-медицинскую академию им. С.М. Кирова (Ленинградская военно-медицинская академия) г. Санкт-Петербург.

Руслан Мефодиевич имеет опыт работы за рубежом. Длительное время занимал должность заведующего челюстно-лицевого отделения военного госпиталя. Является заведующим челюстно-лицевого отделения военного госпиталя, совмещая работу с приемом в клинике "Прайм".

Военно-медицинская академия им. С.М. Кирова (Ленинградская военно-медицинская академия) г. Санкт-Петербург (1989 г.).

Регулярно проходит курсы повышения квалификации.

Ассоциация стоматологов Украины

• Зубной камень
  • Пульпит
  • Периодонтит

• терапевтическое лечение зубов;
  • удаление зубов (в том числе дистопированных);
  • лечение абсцессов;
  • восстановление зубного ряда;
  • лечение переломов зубов и челюсти.

Алина 14 Май 2021
Очень хороший специалист!
Александра 14 Март 2021
Лікар професійний, чемний, дуже добре відноситься до пацієнтів. Прийом сподобався. Рекомендую
Ірина 14 Март 2021
Мені не сподобалась політика кабінету, тому що мене записали на послугу яку майже не виконали. Проблема моя не була вирішена. Мені чогось написали що, вправили шелепу, але цього не було. Я дуже засмучена. Взагалі залишилося не дуже приємне враження. Я ще запросила для страхової всі документи, вони були направлені, але не своєчасно. Була оплачена та процедура, яка насправді не була виконана.
Ответ клиники 24 Март 2021
Шановна Ірина Сергіівна, ми не згодні з вашим негативним відгуком і вважаємо його несправедливим. Ми прийняли до уваги ваш коментар і провели ґрунтовне з’ясування обставин візиту до хірурга Романюк Р.М. у Вас на час звернення в клініку були скарги на біль, який розповсюджувався на ліву половину обличчя, неповне змикання зубів – на 2 пальця, та неможливість повністю відкрити рот. При об’єктивному огляді лікарем були виявлені ознаки неповного переднього вивиху скроневонижньо-щелепного суглоба зліва, неповне відкривання рота та незмикання зубів. Хірург Романюк Р.М. є лікарем вищої категорії та диференціює патологічні стани зубощелепного апарату. Він повідомив Вам про необхідність вправити вивих, та отримати додаткову консультацію у лікаря–гнатолога, який в той же день проконсультував пацієнтку та надав відповідні рекомендаціі. До речі, консультація гнатолога була безкоштовною, яка зазвичай коштує 520грн. Після вправлення вивиху Ви відзначили покращення свого стану (зуби зімкнулися, рот відкривася в повному обсязі (на 4 пальця). Ви були записані на плановий візит до лікаря-гнатолога на 21 березня 2021 року, але повідомили, що захворіли, тому на прийом не з'явилися. Стосовно документів для страхової компанії, основні документи були надані в день прийому, а акт виконанних робіт надали на другий день, так як Ви були на прийомі в кінці робочого дня в неділю, коли бухгалтер не працює. Тому дуже прикро читати подібні відгуки,оскільки в нашій клініці працюють висококваліфіковані лікарі, які дбайливо та доброзичливо відносяться до пацієнтів. Сподіваємость на те, що ви зміните свою точку зору на позитивну. З повагою, адміністрація стоматології ПРАЙМ
Елена 23 Декабрь 2020
Доктор был очень компетентным, все прошло быстро и безболезненно.
Даніїл 30 Август 2020
Компетентний лікар.