4.7
Врач Трихолог Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна на Doc.ua

Отзывы о Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна

Оксана Романовна специализируется на выявлении и терапии различных нарушений и патологических проявлений, поражающих кожные покровы головы. Осуществляет различного рода манипуляции по лечению проблем кожи головы, таких как выпадение волос и облысение.
4.7

Проверенные отзывы о враче 1355 отзывов

Направлено в клинику
Рокун Юлія Володимирівна 12 Февраль 2024
Мені не сподобалось. Було відчуття, що лікар холодна і байдужа. Говорила термінами, можна було б простіше пояснити, бо я нічого не зрозуміла. Було враження , що краще не перепитувати її щось , бо не відчувала себе комфортно на прийомі. Після прийому одразу на рецепції мені пропонували купити догляд і процедури, виглядало це так собі (( можна було б просто спитати, чи цікаво мені, якщо так, тоді показувати. Також здивувало, що не було печатки на листі з рекомендаціями і діагнозом. Обрала саме цю клініку і лікаря через низьку ціну та красиву фотографію лікаря, видно було що волосся в неї розкішне, але надалі буду звертатись до дорожчих клінік та вигляд лікаря не матиме значення.
Олена 30 Январь 2024
В загальному візит сподобався.  Не сподобалося те що  нав'язували свою продукцію, щоб купити.
Марина 25 Январь 2024
Лікар спокійна, компетентна, було приємно спілкуватися
Ірина 25 Январь 2024
Лікар запропонувала лікування, я вважаю, що є дешевший спосіб вирішення проблеми
Катерина 24 Январь 2024
Світлана 20 Январь 2024
Оперативно, вчасно, професійно.
Євгенія 18 Январь 2024
Все сподобалося, дякую, звертатимуся в разі потреби.
Катерина 17 Январь 2024
Сподобалось обслуговування та гарне пояснення.
Анастасія 12 Январь 2024
На мій погляд, лікар дуже хороший спеціаліст, розповіла дуже багато цікавої й важливої інформації, прийом сподобався
Ольга 29 Декабрь 2023