Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Проверенные отзывы о враче 1305 отзывов

Надія 27 Октябрь 2023
Загальне враження, є з чим порівнювати. Лікар приємна, уважна, я що очікувала, те й отримала, тобто мої очікування справдились - сервіс нормальний, призначення адекватні, зручно (принаймні мені) добиратись. Я усім задоволена.
Віталій 24 Октябрь 2023
Усе сподобалось - доволі професійно.
Тамара 24 Октябрь 2023
Максим 20 Октябрь 2023
Роман 17 Октябрь 2023
Лікар кваліфікований спеціаліст.
Олександр 16 Октябрь 2023
Ми дуже вдячні Ларисі Олександрівні! Запрошували її до похилого віку людини, бо виникла проблема з очима, але поки лікар приїхала, по всьому обличчі висипав герпес, який розростався прям на очах! Коли приїхала Лариса Олександрівна, вона перевірила не тільки очі, але й проробила фото болячок, та зв'язалась зі знайомим неврологом, а потім повиписувала рецепти, й наразі лікуємось! Я дуже задоволений, що до нас прийшла така чудова лікарка!
Луиза 16 Октябрь 2023
Мені сподобалась консультація. Лікар відповіла на всі питання, перебувати у кабінеті лікаря було дуже комфортно.
Олексій 16 Октябрь 2023
Мені все сподобалось, лікар все детально пояснив по лікуванню, я задоволений
Андрій 13 Октябрь 2023
Роман 13 Октябрь 2023