Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Проверенные отзывы о враче 1301 отзыв

Валентина 03 Декабрь 2023
Підійшла дуже професійно, уважно, коректно. Подивилась та підтвердила діагноз. Передивилась усі старі висновки що в неї були, зробила призначення саме таке, що було потрібно - нічого зайвого. Загалом відношення було людяне.
Ірина 27 Ноябрь 2023
Все сподобалось в принципі, лікар достатньо часу приділила, на всі питання відповіла, всім залишилась задоволена.
Олександр 25 Ноябрь 2023
Усе дуже конструктивно та якісно.
Анжела 23 Ноябрь 2023
Лікарка дуже сподобалася, компетентна, все розповіла, розклала по поличкам, підібрала окуляри, заспокоїла мене, я дуже вдячна! Лікування продовжую, записалася на повторний прийом.
Леся 23 Ноябрь 2023
Лікарка фахівець своєї справи, дуже уважна, все вислухала, розповіла. Візит пройшов дуже добре
Ольга 23 Ноябрь 2023
Лікарка розважлива та дуже уважна. Вислухала, розповіла всі деталі про роботу ока та причини моєї проблеми, я дуже задоволена лікаркою. Дякую!
Ольга 16 Ноябрь 2023
Все сподобалось, лікар відповіла на всі мої запитання
Віктор 14 Ноябрь 2023
Все було добре, гарний лікар
Андрей 10 Ноябрь 2023
Сподобалось - грамотно проконсультувала, усе що було потрібно виписала.
Юлія 07 Ноябрь 2023
Сподобався комплексний підхід у лікуванні. Але дуже щільний графік у лікаря, тому відбулося все поспіхом. Але загалом все сподобалось.