Врач Офтальмолог Адамчук Лариса Александровна на Doc.ua

Отзывы о Адамчук Лариса Александровна

Адамчук Лариса Олександрівна має приватну практику офтальмолога з 2014 року. Попередній досвід роботи в державній медичній установі (ЦРП Солом'янського району, м.Київ). В кабінеті надається первинна консультація офтальмолога з приводу гострих, хронічних захворювань очей, профілактичні огляди. Є все необхідне обладнання. Виконуються ін’єкції в Халязіон , парабульбарні ін’єкції , видалення сторонього тіла поверхні ока. За необхідністю - можливість отримати рецепт любого рівня складності на окуляри, Мкл. Кабінет знаходиться в приміщені оптики, є можливість підбіру окулярів, Мкл .

Проверенные отзывы о враче 1301 отзыв

Вячеслав 18 Январь 2024
Лікарка впевнено і доступно розповіла про хворобу і симптоми, дала рекомендації, мені все сподобалось як пацієнту
Єгор 18 Январь 2024
Євгеній 16 Январь 2024
Все супер пройшло. Сподобалась консультація. Все те що лікар порадила зробити, спрацювало.  Лікар молодець.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Артем 13 Январь 2024
Лікар досить швидко поставила діагноз, прописала лікування, яке дійсно допомагає.
Анастасия 09 Январь 2024
Відповіла на усі мої запитання, допомогла вирішити мою проблему, все відбулось досить оперативно. Та у телефонному режимі допомогла скорегувати ліки, бо в аптеці рекомендованого препарату на жаль не було.
Андрей 04 Январь 2024
Хороший специалист, будем в дальнейшем к доктору еще обращаться
Диана 14 Декабрь 2023
Все пройшло добре. Комфортно було спілкуватися з лікарем.
Роман 09 Декабрь 2023
Моя оцінка цьому лікарю десять. Особливий підхід  до дитини сподобався. Все роз'яснила, показала, розказала. У нас  є ускладнення, розказала  як нам вилікуватися. Порекомендувала як дальше діяти. Дитині дуже сподобалось і мені сподобалось дуже. Ми змінили свого постійного лікаря офтальмолога на Ларису Олександрівну.
Тетяна 08 Декабрь 2023
Прийом дуже сподобався, сподобалось спілкування з лікарем, були дуже чіткі відповіді. Я впевнена, що я обрала саме того лікаря, лікар дійсно професіонал своєї справи
Софія 08 Декабрь 2023
Мені все сподобалось, лікар професійно виконав свої обов'язки, була тактовною, все проконсультувала, детально відповіла на всі питання. Мета мого візиту була виконана, мені все сподобалося