Врач Дерматолог, Трихолог, Дерматовенеролог Новикова (Стецюк) Ирина Васильевна на Doc.ua

Отзывы о Новикова (Стецюк) Ирина Васильевна

Врач-дерматовенеролог, проводит лечение вирусных, грибковых и паразитарных заболеваний кожи, болезней, передающихся половым путем, а также таких хронических заболеваний: экзема, псориаз, красный плоский лишай, себорейный дерматит и др.
2030

Проверенные отзывы о враче 886 отзывов

Максим 18 Март 2024
Все було добре, все влаштувало. Лікар оцінив стан, дав рекомендації. Лікар хороший. Ми задоволені
Анна 15 Март 2024
Дуже добре пройшов візит, лікар кваліфікований спеціаліст. Чітко все пояснив та роз'яснив, питань взагалі ніяких немає по роботі лікаря.
Анастасія 12 Март 2024
Сподобались поради лікаря й те які аналізи порекомендувала зробити.
Дар‘я 09 Март 2024
Дуже залишились задоволеними після відвідування лікаря. Це чарівна людина, професіонал своєї справи, добра, ввічлива. Всією сім‘єю отримали свято від спілкування! Щиро вдячні за чудове обслуговування! Всім рекомендую саме цього лікаря! Дякуємо Вам, пані Ірино?❤️
Сергій 02 Март 2024
Візит до лікарки мене цілком задовольнив, досвідчений фахівець, надала мені максимум потрібної інформації.
24 Февраль 2024
Консультацією залишився задоволеним.
Наталія 20 Февраль 2024
Сподобались ставлення та обслуговування лікаря до пацієнта, та й в цілому, залишилась візитом задоволеною, бо лікар була професійною, й гадаю, що змогла мені допомогти прописаним лікуванням.
Ріта 17 Февраль 2024
Лікар фахівець своєї справи й гарно відноситься до своїх пацієнтів.
Діана 15 Февраль 2024
Прийом дуже сподобався, отримали відповіді на всі запитання щодо нашої проблеми, дякую.
Андрій 10 Февраль 2024
Задоволений прийомом, лікарка в повній мірі виправдала очікування, на всі питання відповіла, рекомендації надала, дякую.