Врач Косметолог, Трихолог, Дерматовенеролог Рыболов Евгений Михайлович на Doc.ua

Отзывы о Рыболов Евгений Михайлович

Врач первой категории, ведет взрослый и детский прием. Проводит терапевтическое и хирургическое лечение потери волос (алопеция, пересадка волос: посттравматическая, послеожоговая, рубцовая, андрогенетическая потеря волос). Применяет комплексную диагностику и лечение заболеваний кожи (дерматоскопию); волос (трихоскопия/фототрихограмма). Успешно использует инъекционные методики: мезотерапию, аутоплазмотерапию/плазмолифтинг, клеточную терапию. Консультант телевизионных передач

Проверенные отзывы о враче 979 отзывов

Володимир 29 Январь 2024
 Все добре пройшло.
Катерина 24 Январь 2024
Лікар обширно, гарно все пояснив і розказав що робити далі. Сподобався візит.
Олексій 24 Январь 2024
Олексій 13 Январь 2024
Все нормально пройшло як і очікував.
Ірина 23 Декабрь 2023
Усе було - лікар знає свою справу, призначив аналізи за висновками яких буде робити рекомендації що до лікування. Доступно усе пояснював що та як в організмі взаємодіє та що могло вплинути на мій стан.
Наталія 21 Декабрь 2023
Нещодавно відбулася зустріч з лікарем.Дуже задоволена прийомом.З перших хвилин відчула високий професіоналізм спеціаліста.Надіюсь на позитивний результат лікування,що назначив лікар.Однозначно буду звертатися ще,саме до Євгена Михайловича.Рекомендую!!!
Анастасія 11 Декабрь 2023
Мне доктор понравился как человек и как специалист, все доступно объясняет. Рекомендую
Анна 09 Декабрь 2023
Хороший лікар.
Маргарита 05 Декабрь 2023
Лікар компетентний, я отримала від прийому все, на що розраховувала, рекомендації для лікування також мене влаштували. Дякую!
Денис 05 Декабрь 2023
Дуже професійний лікар, усе пояснив із наукової точки зору про мою проблему, сказав які саме мені потрібно здати аналізи які точно покажуть у чому саме полягає проблема. Запропонував декілька варіантів лікування, та пояснив усі гідності й недоліки кожного варіанта. Сподобалось, що нічого не нав'язував як це роблять у багатьох тріхологичних клініках, що треба саме у них купувати ліки. Візит пройшов у позитивному настрої, одразу видно, що лікар професіонал у своїй справі, жодного разу, коли я розповідав про свою проблему, він мене не перебивав для свого коменту, а дав можливість спершу мені виговоритися і тільки потім став усе поясняти. Це був не останній мій візит до лікаря.