Врач Невролог, Врач функциональной диагностики Кузнецов  Дмитрий  Анатольевич на Doc.ua

Отзывы о Кузнецов Дмитрий Анатольевич

Врач невролог высшей категории, кандидат медицинских наук, проводит обследования пациентов с помощью таких методов, как: компьютерная электроэнцефалография и реовазография. Также, проводит массаж (современные методики) при вертеброгенных болезнях нервной системы

Проверенные отзывы о враче 356 отзывов

Володимир 13 Февраль 2024
Компетентний, уважний лікар, я задовлений, дякую.
Микола 10 Февраль 2024
Лікар на своєму місці, видно компетентний спеціаліст. Надав всі потрібні направлення, ознайомився зі всім результатами аналізів.Чекаю на результат, все добре пройшло. Дуже задоволений роботою лікаря.
Євгенія 06 Февраль 2024
Лікар компетентний спеціаліст і  дуже приємна людина.
Сергій 02 Февраль 2024
Візитом до лікаря залишився задоволеним.
Максим 09 Январь 2024
Лікар дуже компетентний, залишились дуже задоволені від консультації, за потреби звертатимемось іще.
Ігор 04 Январь 2024
Все на вищому рівні, лікар дуже компетентний, вислухав, відповів на всі запитання. Раніше вже зверталися, тому знов звернулися до лікаря, абсолютно ніяких зауважень.  Дуже задоволені.
Катерина 22 Декабрь 2023
Лікар компетентний, мені сподобався підхід і як лікар проводив обстеження. Лікар дав вичерпні відповіді на всі мої питання
Олена 14 Декабрь 2023
Найвища оцінка лікарю, дуже дякую!
Анонім 07 Декабрь 2023
Гарний лікар, я отримала професійну консультацію та компетентні поради і рекомендації щодо лікування. Дякую!
Аліна 09 Ноябрь 2023
Все чудово лікар пояснив, професійно.