Ивано-Франковск
Врач Акушер-гинеколог, Гинеколог, УЗИ-специалист, Гинеколог-эндокринолог Резниченко Ирина Валерьевна на Doc.ua

Отзывы о Резниченко Ирина Валерьевна

Благодаря многолетнему опыту, Ирина Валерьевна помогает пациентам эффективно решать множество проблем гинекологического характера. Ведет консультативный прием, успешно проводит внутриматочные эндоскопические операции. Владеет новейшими методиками в проведении интимной контурной пластики. Детально занимается вопросами менеджмента менопаузы, консультирует по вопросам наступления раннего климакса

Проверенные отзывы о враче 181 отзыв

Аліна 08 Апрель 2024
Лікарка вищої категорії. Звертаюсь тільки до Ірини Валеріївні.
Ольга 06 Апрель 2024
Людмила 06 Апрель 2024
Лікарка дуже ввічлива, кваліфікована,чітко та зрозуміло все пояснила, у мене навіть не залишилось питань до неї, я задоволена, дякую.
Юлія 03 Апрель 2024
Лікар гарно мене проконсультувала. Лікар мені дуже сподобалася. У мене була проблема і попередні лікування мені не допомогли. Лікар підказала інші шляхи лікування, провела огляд. Я задоволена
Ольга 25 Март 2024
Хороший професійний лікар, все сподобалось.
Людмила 15 Март 2024
Лікарка сподобалася, провела огляд, діагностику, надала рекомендації, дякую.
Ніна 05 Март 2024
Оцінюю на чотири, тому що про взяті аналізи та їх вартість мені повідомили вже в процесі огляду та прийому, а не перед цим, меня це не сподобалося.
21 Февраль 2024
Лікар дуже гарний спеціаліст, вона все чітко та грамотно мені пояснила, візитом до неї залишилась задоволена
Тетяна 20 Февраль 2024
Все супер пройшло. Добре було на візиті. Лікар професіонал своєї справи. Я почула все що мені було потрібно почути від цього лікаря. Лікар відповіла на усі мої запитання. Мені дуже сподобався лікар і сам візит.
Вероніка 15 Февраль 2024
На прийомі все сподобалося, консультація детальна, рекомендації корисні, дякую.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right