Днепр
4.7
Врач Трихолог Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна на Doc.ua

Отзывы о Стефанская (Васильченко) Ксения Романовна

Оксана Романовна специализируется на выявлении и терапии различных нарушений и патологических проявлений, поражающих кожные покровы головы. Осуществляет различного рода манипуляции по лечению проблем кожи головы, таких как выпадение волос и облысение.
4.7

Проверенные отзывы о враче 1356 отзывов

Євгенія 12 Апрель 2024
Мені сподобався візит і лікар теж дуже сподобався, залишилася усім задоволена.
Вероніка 15 Март 2024
Дар'я 02 Март 2024
Лікарка чудова, все зрозуміло пояснила, відповіла на всі мої запитання, я задоволена, дякую.
28 Февраль 2024
Консультація пройшла добре, лікар відповіла на усі мої поставленні питання, я залишилась задоволена візитом до лікаря.
Оксана 27 Февраль 2024
Очень грамотный доктор, очень приятно было общаться. Доктор все рассказала, расписала, предложила процедуры и средства по уходу. Я получила полную консультацию, я осталась очень довольна. Рекомендую всем своим знакомым
Наталія 23 Февраль 2024
Лікар надала консультацію, зробили аналізи, виявили проблему, прописали вітаміни. Роботою лікаря задоволена, записалася до лікаря на наступний прийом
Костянтин 23 Февраль 2024
Лікар підтвердив діагноз який я очікувала почути. Лікаря вибирала по відгуках, я знала до кого я йду. Все, що я очікувала, я отримала. Є питання по ліках і засобам догляду, який лікар пропоную, але вибір за пацієнтом, консультація пройшла добре
Юлія 22 Февраль 2024
Мені сподобався візит у цього лікаря. Лікар все зрозуміло пояснила, все чітко розказала, видно що лікар розуміється у своїй справі. Тому я дуже задоволена візитом.
Анонімно 22 Февраль 2024
Нам все сподобалося, гарний лікар, дуже привітна, уважна до дітей
Діана 22 Февраль 2024
Чудовий лікар, дуже сподобалася