Бровары
Врач Трихолог, Дерматовенеролог, Дерматоонколог Остапец Татьяна Ивановна на Doc.ua

Отзывы о Остапец Татьяна Ивановна

Доктор занимается лечением болезней кожи, волос и урогенитальных инфекций. Также лечением выпадения волос и диагностикой и удалением родинок. Использует методы удаления радиоволновой, лазерный, криодеструкцию. Владеет методами панч и шейв биопсии. Проводит комплексное обледование «картирование родинок», дерматоскопию, трихоскопию на FotoFinder.

Проверенные отзывы о враче 582 отзыва

Кирило 09 Апрель 2024
Лікарка показала та пояснила проблемні моменти як це можна лікувати, якими засобами та чого це відбувається. Лікарка намагалася не вживати важких та термінології, щоб було легше зрозуміти, я отримав консультацію яку я хотів та отримав що хотів про подальші події. лікарка пояснила та порадила який має бути догляд за волоссям, що потрібно уникати, які потрібно додаткові здати аналізи, як комбінувати певні способи лікування. Я задоволений візитом
Вікторія 23 Март 2024
Анонімно 22 Март 2024
Все було добре, гарна консультація
Володимир 05 Март 2024
Чудова лікарка, я задоволений, дякую.
check Проверенный пациент Онлайн-визит
Діана 28 Февраль 2024
Мені сподобалося на візиті у цього лікаря. Сама лікар дуже уважна та компетентна у своїй справі.
Ірина 21 Февраль 2024
Візит пройшов чудово. Дякую.
Олексій 17 Февраль 2024
Візит пройшов добре, усім залишився задоволеним.
Марія 17 Февраль 2024
Дуже приємна консультація, продуктивна
Юрій 10 Февраль 2024
Все добре пройшло на візиті. Лікар добре мене проконсультував, чітко визначив хворобу, виписав хороше лікування.
Оксана 10 Февраль 2024
Тільки позитивні враження залишилися від візиту. Вирішили нашу проблему, з'ясували чому саме це сталося та  отримали відповіді на всі наші запитання.
5 6 7 8 9 10 11 chevron_right

Все врачи Бровары