Отзывы о диагностическом центре Смарт Медикал Центр (Smart Medical Center) на Печерске

• Аптека в клинике,
  • Оплата карточкой,
  • Пн-Вс: 7:30-21:00

ул. Джона Маккейна, 7-Б. На карте

Печерский , м.Печерская, м.Лыбедская

Все добре пройшло. Сподобалось у клініці.

Олександр, 06.01.2024

Візитом залишилась задоволеною - прийняли вчасно, ніяких черг, достатньо адмінів, усі чемні. УЗД зробили швидко та професійно.

Наталія, 02.01.2024

Клініка досить комфортна, я цілком задоволена.

Катерина, 02.01.2024

Працює привітний, люб'язний, оперативний персонал, в клініці чистенько. Залишився задоволеним.

Олексій, 26.12.2023

Артем, 26.12.2023

Я дуже задоволена обстеження в клініці, лікар гарно прийняв, хороший анестезіолог, обстеження на вищому рівні, мені все дуже сподобалось. Клініка компактна, мені сподобалась. Велика подяка спеціалістам, все добре пройшло, на всі питання відповіли

Людмила, 24.12.2023

Анна, 21.12.2023

Довго не очікував, майже одразу прийняли й швидко усе, що було потрібно зробили.

Микола, 13.12.2023

Комфортно в клініці, легко знайти. Дякую!

Артем, 10.12.2023

Дуже допомогли, дякую!

Вадим, 10.12.2023

В клініці комфортно, зручно, я задоволена.

Альона, 10.12.2023

Клінікою задоволена, все пройшло добре.

Ирина, 26.11.2023

Комфортно, все сподобалося, дякую.

Елеонора, 26.11.2023

Комфортне перебування, дякую.

Олександра, 26.11.2023

Задоволена візитом, дякую.

Наталія, 26.11.2023

Дуже швидкий сервіс приємний персонал, нова клініка, все сподобалось

Віктор, 24.11.2023

Дякую, візитом задоволена.

Владислава, 13.11.2023

Я писала відгук в клініці, а мені досить дивні претензії. Спочатку ти заповнюєш дані у  адміністратора, я була записана на свій час. У лікаря, який робить обстеження, було все зайнято. Мене прийняли не в той час, який було зазначено. Потрібну мені процедуру зробили за три хвилини. Потім я йду на ресепшен і там не можуть провести мені оплату, поки вони не отримають згоду від лікаря, що по факту мені провели цю процедуру. Лікар була тоді зайнята і я ще довго чекала поки вони зідзвоняться. З точки зору клієнта це не ОК. Я була хвора, я хотіла зробити процедуру і швидко піти додому, а клініка внутрішні процеси перекидає на клієнта. Згодом мені на пошту скинули тільки опис, без фото, я знову в клініку писала і переживала що не повний висновок. В клініці з комунікацією не дуже

Анна, 06.11.2023

Все добре

Оксана, 04.11.2023

В клініці дуже спекотно, душно, але загалом залишилась візитом задоволеною.

Анна, 04.11.2023

Михайло, 31.10.2023

Все було добре, все сподобалось

Олександра, 25.10.2023

Світлана, 23.10.2023