Отзывы о диагностическом центре Ок Клиник

• Оплата карточкой,
  • Вс: 9:00-16:00

Харьковское шоссе, 121, Киевская городская клиническая больница №1, 1-й этаж палатного корпуса. На карте

Дарницкий , м.Вырлица

Я дуже задоволена лікарем УЗД, дуже хороший спеціаліст і дуже хороша людина. Клініка хороша, персонал гарно ставиться до пацієнтів, я задоволена візитом

Лідія, 17.04.2024

В клініці дуже хороший лікар УЗД спеціаліст, дуже уважний, все ретельно перевірив, дав гарні поради, я задоволена лікарем

Любов, 14.04.2024

Дуже гарне враження, лікар УЗД спеціаліст все зробив без зауважень, я задоволена

Олена, 14.04.2024

Загалом візитом задоволена, але через те, що довелось чекати у черзі, оцінку знижую до четвірки.

Валерія, 13.04.2024

У мене хороші враження, лікар УЗД спеціаліст добре провела діагностику, під час прийому не мовчала, коментувала що бачить на екрані, всі моменти які мене цікавили, лікар все розказала і доступно пояснила. Клініка трохи замала, людей було багато і нема було де присісти для очікування

Катерина, 10.04.2024

Сподобалася клініка. Уже не вперше користуюся послугами саме цієї клініки. Загалом все пройшло нормально, все дуже сподобалося у цій клініці.

Віталій, 09.04.2024

Задоволена роботою лікаря УЗД спеціаліста, все пояснив, дав рекомендації до якого спеціаліста потрібно звернутися, все було добре

Євгенія, 08.04.2024

Усе пройшло швидко, оперативно, якісно. Пацієнту сподобалось.

Світлана, 07.04.2024

Дуже сподобалася дана клініка.Все пройшло добре, у клініці дуже комфортно. Привітний, уважний персонал. Фахівці у цій клініці дуже ввічливі, професійні та уважні.

Тетяна, 04.04.2024

Все пройшло чудово. Все сподобалося у цій клініці.Було все добре.

Оксана, 01.04.2024

Артролог сказав, що УЗД проводили невірно - УЗД суглобів проводиться зі спеціальною насадкою для суглобів. Мені ж зробили зі звичайною.

Ангеліна, 29.03.2024

Пройшло все нормально, дівчата на рецепції просто молодці. Дуже уважні, ввічливі, привітні. Клініка дуже сподобалася, все було чудово у цій клініці.

Микола, 28.03.2024

Все пройшло добре, усе що було потрібно, зробили. Всім задоволена.

Тетяна, 27.03.2024

Дуже сподобалася ця клініка. Все було добре у цій клініці.

Юлія, 27.03.2024

Сподобалася клініка, загалом  все досить добре пройшло.

Андрій, 25.03.2024

Сподобався підхід лікаря діагноста, можливість вільного спілкування із ним. Лікар чуйний, розуміючий. Діагностика пройшла досить легко.

Майя, 25.03.2024

Сподобались обслуговування та підхід до клієнтів.

Олександр, 19.03.2024

Дуже гарні враження, лікар УЗД сподобалася, чудово провела діагностику, зауважень не було до персоналу

Людмила, 18.03.2024

Все було добре, швидко, оперативно. Діагностику провели добре, зауважень до персоналу не було

Вероніка, 18.03.2024

На ресепшен персонал привітно зустріли, все пояснили. Лікар діагностику дуже хороший, на такій процедурі була перший раз, дуже хвилювалася. Лікар все пояснив що і як робити, я всім задоволена. Лікар дав консультацію, візит сподобався. Рекомендую клініку своїм знайомим

Світлана, 12.03.2024

Все дуже добре було. Чудовий лікар мене консультував, я задоволений. По домашньому відчував себе у цій клініці.

Андрій, 10.03.2024

Дуже чемний лікар що робив УЗД, докладно розказав як буде проходити процедура, пояснив як вона пройшла, який висновок, надав рекомендацій що потрібно робити надалі.

Валерія, 09.03.2024

Не сподобалися коментарі лікаря, яка проводила діагностику, щодо причин мого візиту, це було некоректно , на мою думку.

Ніна, 05.03.2024

Клініка добра, але прийом затримався. Лікар діагностики не встигає приймати велику кількість людей, людей багато, очікують в коридорі. Сама лікар дуже сподобалася, зауважень до роботи лікаря не було, все зрозуміло і докладно розказала і пояснила

Нейля, 05.03.2024

Все було класно, персонал гарний, все розуміють з пів слова, лікарі уважні, залишилися задоволені

Богдан, 05.03.2024

бульвар Кольцова, 14д . На карте

Святошинский

ул.Николая Пимоненко, 10-А. Городская стоматологическая поликлиника, 3 этаж, кабинет 308. На карте

пр. Владимира Ивасюка, 4 корпус 5. На карте

Оболонский