Отзывы о диагностическом центре МРТ центр «Доктор Спин»

• Парковка,
  • Пн-Вс: 9:00-20:00

ул. Стеценко, 19. На карте

Шевченковский , м.Святошин, м.Нивки, м.Дорогожичи

Дуже комфортно було у цій клініці. Сама клініка дуже сподобалася, я повністю залишився задоволений усім.

Андрій, 15.04.2024

Візит пройшов добре, мене усе влаштувало, залишилась задоволеною.

Світлана, 13.04.2024

Задовлений проведенням діагностики, дякую.

Володимир, 12.04.2024

Прийшлося чекати майже тридцять хвилин - прийняли нас не вчасно, не по тій годині на яку записували. Це було трішки незручно, але загалом клініка хороша, все пройшло добре.

Софія, 06.04.2024

Сподобалось усе - як прийняли, відношення персоналу. Одним словом - задоволена.

Марія, 05.04.2024

Клініка хороша, єдине, прийом довелося чекати тридцять хвилин. Лікар діагностики хороший, гарно прийняв, прийом сподобався

Анатолій, 04.04.2024

Сподобався лікар УЗД - був кваліфікованим.

Арсен, 04.04.2024

Нас дуже гарно прийняли та обслужили, в клініці працює приємний персонал. Дуже задоволена залишилась

Валентина, 03.04.2024

Сподобався сервіс, те що прийняли вчасно, без затримок, якісно провели діагностику, й майже одразу отримала висновок.

Любов, 03.04.2024

Візит пройшов швидко, було досить комфортно, від лікаря й ресепшн отримала приємне обслуговування. Не відчувала нічого, що б викликало негативу, тому візитом залишилась повністю задоволеною.

Людмила, 02.04.2024

Дуже все сподобалося у цій клініці. Все було добре, пройшло все чудово. Довго не потрібно було очікувати, щоб пройти діагностики - це дуже сподобалося. Дуже приємне відношення зі сторони персоналу у цій клініці. Все прекрасно, доступно пояснили та чітко все розказали.

Наталія, 26.03.2024

Діагностику зробили якісно, все добре, дякую.

Антоніна, 26.03.2024

Сподобалася клініка. Дуже добре все пройшло, було все просто чудово у цій клініці.

Олег, 25.03.2024

Сподобалася клініка, все те що потрібно було зробити, мені все зробили швидко та якісно. У клініці всі молодці й персонал і спеціалісти. Все пройшло просто чудово.

Андрій, 23.03.2024

Все дуже сподобалося у клініці, все пройшло все чудово. Було дуже зручно та комфортно у клініці. Сподобалося що не було ніде ніяких черг, все відбулося вчасно по запланованому часу.

Людмила, 16.03.2024

Все пройшло на дуже високому рівні. Тільки схвальні відгуки про цю клініку.

Галина, 16.03.2024

Сподобалася клініка. Все дуже добре пройшло.

Анна, 16.03.2024

Сподобалася клініка, дуже хороша клініка. Всім рекомендую цю клініку.

Віталій, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все пройшло нормально.

Валентина, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все було добре. Все супер, претензій ніяких немає до клініки.

Сергій, 10.03.2024

Сподобалася клініка, все було гарно, все дуже добре пройшло.

Ольга, 07.03.2024

Нормально все пройшло. Гарна клініка, дівчата дуже хороші працюють на рецепції.

Інга, 04.03.2024

Візитом до клініки залишилась задоволеною, прийняли вчасно.

Яніна, 03.03.2024

Комфортний медичний центр, діагностику провели як належить, результати надали вчасно, дякую.

Віра, 02.03.2024

Все сподобалося у клініці. Все нормально було.

Сергій, 02.03.2024

ул. Алма-Атинская, 39а. На карте