Отзывы о диагностическом центре М-плюс на ул. Шелковичной

• Пн-Вс: 8:00-22:00

ул. Шелковичная 39/1. На карте

Печерский , м.Дворец Спорта, м.Площадь Украинских Героев

Мені ця клініка дуже сподобалася, зробили всі діагностики мені швидко та якісно. Я повністю усім задоволений залишився, тепер буду рекомендувати цю клініку усім.

Іван, 18.04.2024

Сподобався персонал від адміністратора, лікарів анестезіолога й того, що проводив МРТ. В клініці чисто та зручно, сподобалось, що проінформували, які потрібно при собі мати аналізи. Усе пройшло гуд, залишалась задоволеною.

Ганна, 16.04.2024

Залишилася усім задоволена. Було все дуже добре у цій клініці.

Тетяна, 15.04.2024

Проведенням діагностики задоволена, дякую.

Катерина, 27.03.2024

Сподобалася клініка, все дуже класно пройшло.

Ольга, 13.03.2024

Клініка сподобалася. Все добре, обслуговування було на найвищому рівні, знижки зробили як військовому, було доволі гарно у клініці. І ще дуже сподобалося відношення до  військових у цій клініці.

Олег, 02.03.2024

На рецепції жінка дуже допомогла в багатьох питаннях, лікарі допомогли лягти моїй дочці та поставилися добре. Я всім задоволена

Ліна, 20.02.2024

Комфортно, добре, чемно, організовано було. Все мені сподобалось.

Тетяна, 24.01.2024

Гарний сервіс, діагностику зробили швидко, а також й висновок отримала в короткий термін, чим й була задоволена.

Анастасія, 27.09.2023

Візитом у клініку залишилася дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Отримала усе на що розраховувала, тому звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Ольга, 11.01.2023

Візитом у клініку залишилась дуже задоволена – мене зустрів привітний та професійний персонал. Приміщення світлі та затишні. За потреби звертатимуся до них ще. Клініку рекомендую.

Діана, 03.01.2023

Прийом в клініці дуже сподобався. Дівчата в клініці дуже ввічливі, пішли мені на зустріч, перенесли прийом як мені зручно. Всі діагностики зробили та все пояснили

Людмила, 12.05.2021

Приняли быстро вовремя, строго по записи. Хотя пишут отзывы в открытых источниках, что задержка около 45 минут и принимают в порядке живой очереди. Проблема в том, что снимок не отдают сразу... нужно ехать на следующий день забирать самостоятельно. О том, что такая вот задержка и особенность процедуры выдачи - нигде не написано... Готовьтесь тратить еще день на выдачу результатов и возможно перенос записи к врачу на другой день, как это случилось у нас. Плюс дополнительное время на дорогу и затраты на такси умножайте на 2, а если ещё и температура тела повышена, то вообще будет крайне обидно! Услуги - выдача снимка в тот же день за дополнительную оплату - отсутствует.

Александр, 01.04.2021

Была сегодня в центре,все понравилось,вежливая женщина на рецепции и вежливый врач.Единственное,что не понравилось,что результаты МРТ будут только завтра.

Довготелес Светлана, 12.02.2021

В клініці дуже багато людей. Затримка прийому на 30 хвилин.

Аноним, 08.12.2020

Очень понравилось, на КТ лёгких смогли заметить проблемы и на соседних органах и вовремя обратить внимание что нужно заняться. Результат получили быстро. Спасибо большое

Тетяна, 07.12.2020

Все отлично, оперативно нашли окошко на КТ, обследование прошло хорошо и результаты получили быстро. Рекомендую

Костянтин, 07.12.2020

В клініці дуже комфортно, все пояснили мені доступною мовою, показали. Сервісом залишилась задоволена

Ірина, 01.12.2020

В клинике делают КТ, но никто не разшифровывает снимки. Это очень неудобно.

Олег, 18.11.2020

Позитивные и квалифицированные специалисты. Большое спасибо

Оксана, 23.10.2020

Очень все понравилось, приятный персонал. Единственное, было бы лучше и безопаснее если бы результаты присылали на электронную почту.

Юлия, 21.10.2020

В клініці не доброзичливий персонал. П'ять разів переплутали моє прізвище і я їх виправляла декілька разів, дуже хамовито зі мною розмовляли коли я їх виправляла. Я подзвонила в клініку, щоб спитати чи можуть мені надіслати через електронну пошту мій результат, мені їхати сто км до них й не було можливості приїхати що забрати свій результат, бо дуже захворіла. Мені сказала що не можуть відіслати й мені не пішли на зустріч. Я не задоволена сервісом клініки.

Светлана, 20.10.2020

Була в клініці на діагностиці. Я дуже задоволена прийомом. Мені дуже сподобався лікар, який робив мені УЗД. Лікар дуже гарно мені все пояснив, дуже акуратно і методично все зробив, розповів мені все, що мені було потрібно знати. В клініку звертаюсь не перший раз. Клініку рекомендую.

Людмила, 30.09.2020

Дуже вдячна, все було прекрасно.Чудовий лікар і приймання. І взагалі все дуже швидко і дуже якісно.

Людмила, 09.07.2020

Все понравилось, внимательные врачи,все отлично.

Елена, 02.07.2020

ул. Багговутовская 1 (хирургический корпус 1, 2).

ул. Юрия Кондратюка, 8 (здание Киевской городской клинической больницы №8).