Лисичанськ

Приватні лікарі в Лисичанську

Дивитись клініки в Лисичанську
Сьогодні, 19 Квітня
Лікар Педіатр Запорожченко Галина Сергіївна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на педіатрії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, рахіт, анемія, ангіна, риніт, цистит, коліт
Лікар Педіатр Власов Володимир Федорович на Doc.ua
Лікар Терапевт Шепель Олена Михайлівна на Doc.ua
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт, риніт, отит, ангіна
Лікар Терапевт Гусанова Марія Федорівна на Doc.ua
Доктор спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, панкреатит, цистит, коліт та інші
Лікар Педіатр Влосова Надія Миколаївна на Doc.ua
Влосова Надія Миколаївна
Лікар Терапевт Д'яченко Зоя Олексіївна на Doc.ua
Д'яченко Зоя Олексіївна
Доктор спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, коліт, ангіна, риніт та інші
Лікар Педіатр Волошина Тетяна Іванівна на Doc.ua
Лікар Педіатр Прокопенко Тамара Сергіївна на Doc.ua
Лікар Терапевт Бірюкова Тетяна Миколаїіна на Doc.ua
41год опыта
Лікар спеціалізується на терапії. Проводить консультативний прийом, огляд, первинну діагностику, підбирає схему лікування. Лікує такі захворювання і патології, як: грип, бронхіт, пневмонія, коліт. риніт, отит, ангіна
Лікар Педіатр Коломійцева Галина Яківна на Doc.ua
41год опыта
Показати ще 10 Лікаріautorenew