Львів
Лікар Педіатр Рожок Ольга Сергіївна на Doc.ua

Рожок Ольга Сергіївна

Ольга Сергіївна проводить профілактичні огляди дітей, вакцинацію, складає індивідуальні графіки щеплень та надає допомогу дітям різних вікових груп, згідно засад доказової медицини.

Участь у конференціях і семінарах

• Сучасна педіатрія з позиції доказової медицини, Львів (2016)
  • Школа орфанних захворювань, Львів (2017)
  • Перший Всеукраїнський педіатричний форум "Педіатр – професіонал, який вселяє надію", Львів (2017)
  • Форум доказового практика, Луцьк (2018)
  • 24-а Вільнюська міжнародна конференція "Школа дитячої пульмонології та алергології", Вільнюс, Литва (2019)
  • ІІІ Міжнародний конгрес "Здоров'я Дитини", Львів (2019)

Освіта

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького, спеціальність "Педіатрія" (2016)
  • Інтернатура на базі КНП "Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова", спеціальність "Педіатрія" (2018)

Курси

• Програма з Біоетики "На службі охорони життя" в Українському католицькому університеті, Львів (2019)
  • Українська літня школа з вакцинації (2019)

Участь в асоціаціях

• Українська Академії Педіатрії

Виконувані процедури

• Профілактичні огляди дітей різних вікових груп
  • Консультація, діагностика та призначення лікування згідно засад доказової медицини
  • Проведення вакцинації та складання індивідуального графіку щеплень
  • Надання невідкладної допомоги при потребі

Перевірені відгуки про лікаря

4 Відгуки
Остап 01 Лютий 2023
Дарій 30 Жовтень 2021
Софія 27 Січень 2020
Нам все сподобалось, лікар був дуже хороший.Насправді найшов підхід до дитини.Мене це здивувало приємно.Супер.Я задоволений.
Богдан 02 Листопад 2019
Нарікань немає ніяких, виключили вірусну інфекцію. Дуже хороше відношення, дитина була спокійною, на відміну від державних поліклінік. Все гаразд.

Всі лікарі Львів