Лікар Отоларинголог Дейнека Валерій Петрович на Doc.ua

Відгуки про Дейнека Валерій Петрович

Валерій Петрович - висококваліфікований отоларинголог з великим досвідом роботи. Проводить діагностику, консервативне і хірургічне лікування захворювань ЛОР-органів, надає невідкладну допомогу пацієнтам, займається абластичним видаленням пухлин органів голови і шиї. Провів більше 10000 операцій на ЛОР-органах. Веде прийом дорослих і дітей

Перевірені відгуки про лікаря 87 відгуків

Дар'я 05 Березень 2024
Все супер, лікар чудовий фахівець, можу його рекомендувати, мені все сподобалося, дякую.
Катерина 01 Березень 2024
Давид 12 Лютий 2024
Добре оглянув дитину, усе розказав, розписав. Візитом до лікаря залишились задоволеними.
Направлено до клініки
Денис 22 Січень 2024
У мене було відчуття, що лікар невпевнений в собі. Дуже довго вагався по діагнозу, у мене були сумніви в його кваліфікації
Сергій 08 Січень 2024
Усе сподобалось, одразу процедуру провів. Все пройшло нормально.
Софія 03 Січень 2024
Лікар професійний, але можливо був не в настрої. Всю інформацію лікар не надав, на моє запитання, лікар сказав подивитись інформацію в інтернеті. Також ціна за дитячу консультацію задорого
Юлія 29 Грудень 2023
Все пройшло чудово, лікар призначив необхідне лікування, я задоволена. Дякую!
Максим 25 Грудень 2023
Видно, что доктор высокой квалификации. На приеме был ребенок, до приема ребенок переживал и боялся, было полное расположение друг к другу. Ребенок воспринял доктора спокойно. Лечение по рекомендациям продолжаем, лечение помогает, поэтому у нас самые хорошие впечатления
Илля 14 Грудень 2023
Все дуже сподобалось.