Лікар Стоматолог, Пародонтолог, Стоматолог-хірург, Ендодонт, Ендодонтист, Стоматолог-терапевт Крачун Тетяна Анатоліївна на Doc.ua
Лікар-стоматолог вищої категорії. Має 2 вищі категорії з терапевтичної та дитячої стоматології. Стаж роботи 25 років. Проводить комплексний терапевтичний та дитячий прийом, займається реставрацією зубів, діченням каналів, герметизацією фісур, лікуванням пульпіту та карієсу зубів, пломбуванням кореневих каналів, реставрацією зубів за допомогою техніки армування – адгезивний міст, шинуванням рухомих зубів, лікуванням пародонтиту та лікування пародонтиту. Відмінною рисою прийому лікаря є індивідуальний підхід до кожного клієнта, при цьому обираючи оптимальний метод лікування з використанням виключно інноваційних технологій.

Перевірені відгуки про лікаря 47 відгуків

Жанна 15 Квітень 2024
Доктор грамотная, опытная, прием понравился
Анастасія 08 Квітень 2024
На мій погляд, лікар кваліфікована, була дуже чемна
Аліна 06 Квітень 2024
Дуже дякуж сервісу, клініці та особисто лікарці, як знайшла підхід до дитини, чудовий фахівець, ми дуже задовлені.
Ірина 08 Березень 2024
В цілому прийом сподобався, було трохи не комфортно, але це не вплинуло на результат, дякую.
Юлія 20 Лютий 2024
Лікарка чудова людина, швидко вирішила мої питання. Рекомендую
Ксенія 15 Лютий 2024
Лікар чудовий, все зробив якісно, почувала себе комфортно, усим задоволена, дякую.
Катерина 10 Лютий 2024
Все добре пройшло. Візит сподобався.
Анастасія 03 Лютий 2024
Все пройшло добре. Лікар оглянула, дала хороші рекомендації. Визначили подальші дії.
Олена 16 Січень 2024
Мені дуже сподобалось.Дякую.
Максим 16 Січень 2024
Все добре, все чудово було. Гарний лікар.
5 chevron_right