Лікар Терапевт, УЗД-фахівець, Ендокринолог, Сімейний лікар Демянец Сергій Олександрович на Doc.ua
Сергій Олександрович активно практикує ведення пацієнтів терапевтичного, ревматологічного і педіатричного профілів. Спеціалізується на сучасних методах діагностики та лікування захворювань в кардіології та гастроентерології, володіє знаннями надання невідкладної допомоги пацієнтам, що надходять в екстреному порядку. Має досвід роботи в палаті інтенсивної терапії. Здійснює прийом дітей, як фахівець загального профілю з одного року
  • Ведення хворих терапевтичного, кардіологічного, ревматологічного, гастроентерологічного, педіатричного профілю
  • Надання невідкладної допомоги хворим надходять в екстреному порядку
  • Зняття і читання ЕКГ, Ехо-КС, холтерівське моніторування ЕКГ та інтерпретація результатів аналізів

Освіта

• Харьковский национальный медицинский университет по специальности «Лечебное дело» (2015)
  • Тернопольский государственный медицинский университет им. И. Я. Горбачевского, сертификат специалиста по специальности «Терапия» (2017)

Виконувані процедури

• Надання невідкладної допомоги хворим надходять в екстреному порядку

Перевірені відгуки про лікаря

30 Відгуки
Анастасія 02 Квітень 2024
Лікар досить кваліфікований, тому прийом мене влаштував на сто відсотків, дякую.
Вікторія 12 Березень 2024
Лікар сподобався, дякую.
Владислав 05 Лютий 2024
Все було добре, чудовий лікар
Дмитро 04 Січень 2024
Мені сподобалось, питань до лікаря не залишилось
Звіад 18 Грудень 2023
По назначениям доктора я выздоровел, приходил на повторный прием. Очень хорошо себя чувствую, я очень доволен, очень хороший врач