Лікар Мамолог, Ортопед, Проктолог, Хірург Чекмарьов Сергій В'ячеславович на Doc.ua

Чекмарьов Сергій В'ячеславович

21год опыта
Лікар-хірург вищої категорії, проводить оперативні втручання на органах черевної порожнини, молочних залоз, грудної клітини, має досвід лікування пацієнтів з грижею живота. Регулярно проходить курси підвищення кваліфікації в галузі хірургії та відвідує українські та міжнародні наукові конференції
  • Володіє патентом на винахід в галузі хірургії
  • Є співавтором ряду наукових статей в журналі «Вісник невідкладної і відновлювальної медицини»
  • Працював старшим хірургом Державного госпіталю в Лівії

Освіта

• Донецький державний медичний університет ім. Горького, факультет «Лікувальна справа» (2001)
  • Інтернатура за фахом «хірургія», Донецький державний медичний університет ім. Горького (2003)

Курси

• ПАЦ «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» (2005)
  • ПАЦ у відділенні термічних уражень та пластичної хірургії інституту невідкладної і відновної хірургії (2006, 2008)
  • Курси «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» (2007,2012)
  • Курси «Загальна хірургія» (2008, 2012)
  • Курси «Невідкладна хірургія органів черевної порожнини» м. Донецьк (2013)
  • Курси «Лапароскопічна хірургія органів черевної порожнини» (2014 року)
  • ПАЦ «Хірургія», Українська військово-медична академія (2017)

Виконувані процедури

• Оперативні втручання на органах черевної порожнини
  • Операції органів грудної клітини
  • Лапароскопічні операції
  • Амбулаторна хірургія
  • Оперативне лікування захворювань молочної залози
  • Діагностика і лазерно-хірургічне лікування травм і запальних процесів нігтів
  • Надання первинної хірургічної допомоги, обробка ран
  • Хірургічне лікування запальних процесів, а саме фурункули, атероми, ліпоми і т.д.

Перевірені відгуки про лікаря

210 Відгуки
Дмитро 13 Квітень 2024
Лікар гарний спеціаліст, консультацією задоволений.
Анна 23 Березень 2024
Прийняв вчасно, докладно пояснив що відбувається, прописав лікування. Усе відбулось оперативно, швидко та професійно. Залишилась задоволеною.
Анастасія 09 Березень 2024
Дуже сподобався професіоналізм лікаря, але мені не сподобалось, що він зі мною спілкувався не формально, на ти, через це, було не приємне відчуття. Проте як фахівець, дуже сподобався.
Леся 03 Березень 2024
Отримала детальну, якісну консультацію. Мені сподобалось.
Віктор 25 Лютий 2024
Сподобався візит, лікар дуже приємна людина і хороший спеціаліст. Все пройшло нормально.