Лікар Гінеколог, УЗД-фахівець, Гінеколог-ендокринолог Тригуб Оксана Миколаївна на Doc.ua

Відгуки про Тригуб Оксана Миколаївна

Лікар акушер-гінеколог, УЗД-фахівець, проводить УЗД, кольпоскопію, виконує процедури лазерної коагуляції, кріодеструкції, аргоноплазменної коагуляції. Консультант з питань грудного вигодовування, лікування захворювань, викликаних уреаплазменной інфекцією.

Перевірені відгуки про лікаря 78 відгуків

Олена 26 Лютий 2024
Гарна лікарка, провела огляд та діагностику, надала вичерпну консультацію, я задоволена , дякую.
Тетяна 24 Лютий 2024
Лікарка компетентна, все на високому рівні, приємне спілкування, якісний огляд, діагностика та гарна консультація, дякую.
Оксана 14 Лютий 2024
Лікар компетентний у своїй справі, хороший,  ввічливий, уважний. Все дуже добре пройшло.
Тетяна 10 Лютий 2024
Зі спеціалістом було дуже легко спілкуватися, лікар дуже привітна, надала всю необхідну інформацію по моєму питанню. Загально я  задоволена, продовжуємо лікування
Вікторія 10 Лютий 2024
Задоволена прийомом, детальний огляд, все по суті, змістовна консультація, дякую.
Оксана 30 Січень 2024
Дуже хороший спеціаліст
Анонімно 20 Січень 2024
Лікар хороший. Уже неодноразово ходила на візит до цього лікаря. Все прекрасно.
Вікторія 13 Січень 2024
Все добре пройшло. Все було чудово.
Оксана 10 Січень 2024
Лікарка чудовий спеціаліст, дуже хороша та ввічлива людина. Рекомендую
Євгенія 10 Січень 2024
Була в цього лікаря перший раз по рекомендації знайьомих))) Дуже приємно вражена. Лікар відповіла на всі запитання, приділила дуже багато часу) лікар мені дуже сподобалася. Це найкращий гінеколог якого я зустрічала. Щиро Дякую?
5 6 7 8 chevron_right