Лікар Реабілітолог, Кінезітерапевт Кондратенко Максим Васильович на Doc.ua

Кондратенко Максим Васильович

Лікар другої категорії
Фахівець з фізичної реабілітації. Провідний напрямок в роботі — терапія м'язово-фасціальних і м'язово-скелетних болів, лікування тригерних точок і м'язових гіпертонусів. Практикує сучасні підходи до лікування гострих і хронічних больових синдромів (міофасциальна терапія, кінезітерапія, лікувальний масаж)

Освіта

• Київський національний педагогічний університет ім. Драгоманова, спеціальність «Фізична реабілітація» (2015)

Курси

• Курс «Оздоровчий масаж», Medmass при МПП «Альтернативна медицина», м. Київ (2015)
  • Курс «Китайський масаж», Cansley, м. Київ (2016)

Виконувані процедури

• Навчання пацієнтів вправам самокорекції

Перевірені відгуки про лікаря

1 Відгуки
Валентина 14 Вересень 2020
Doc.ua очень удобно, что можно записаться через интернет, качественное обслуживание, приятные)) Так я через doc.ua узнала о клинике MED HELPER. Меня записали на прием к Кондратенко Максиму Васильевичу - массажист. Я пришла к Максиму Васильевичу с болью между лопаток, не могла поднять руку, головные боли, давление... После 10 сеансов массажа чувствую себя отлично. Я очень благодарна Максиму Васильевичу. Доктор внимательный, обходительный. Объяснил полностью суть моей проблемы, разъяснил, что необходимо делать. Буду в дальнейшем обращаться. Рекомендую. Так же хочу поблагодарить девушек на ресепшене MED HELPER)) очень внимательны и приятны в общении.