Лікар Андролог, Уролог, Хірург Глєбов  Антон Сергійович на Doc.ua

Глєбов Антон Сергійович

Антон Сергійович спеціалізується на лікуванні запальних захворювань сечовивідних органів у чоловіків, лікуванні інфекцій, що передаються статевим шляхом і захворювань чоловічих статевих органів. Володіє методами хірургічного лікування урологічних захворювань
  • Науковий співробітник відділу запальних захворювань Інституту урології України
  • Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях, є власникам сертифікатів GCP (Good Clinical Practice)
  • Автор і співавтор понад 30 друкованих наукових робіт
  • Статті лікаря можна прочитати на багатьох авторитетних ресурсах:Газета "Ваше здоров'я". Стаття «Співпраця лікаря з інтернетом та соцмережами: дві сторони однієї репутації»Журнал XXL. Стаття про сексуальну неграмотність, яка згубно позначається на чоловічому здоров'ї

• Захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата медичних наук за темою: «Вплив Trichomonaas vaginalis на частоту виникнення післяопераційних ускладнень простатектомії при доброякісної гіперплазії передміхурової залози
  • Бере участь в міжнародних клінічних дослідженнях, є володарем сертифікатів GCP (Good Clinical Practice)

Освіта

• Національний медичний університет ім. О.О.Богомольця (2006)
  • Інтернатура на кафедрі урології Жовтневої клінічної лікарні (2008)
  • Клінічна ординатура на кафедрі урології Жовтневої клінічної лікарні (2010)
  • Клінічна аспірантура у відділі запальних захворювань ДУ «Інститут урології АМН України»

Участь в асоціаціях

• Циркумцизія;
  • Цистоскопія;
  • Лігаментотомія;
  • Лапароскопічна і ендоскопічна хірургія;
  • Лікування запальних захворювань сечовивідних органів у чоловіків;
  • Лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом, і захворювань чоловічих статевих органів;
  • Малоінвазивні методи хірургічного лікування урологічних захворювань;
  • Пластичні урологічні операції;
  • Біопсія TESE, MESE;
  • Трансуретральна резекція;
  • Видалення сечових каменів;
  • Діагностика та лікування еректильної дисфункції;
  • Електроагуляція поліпів;
  • Розсічення уретероцеле;
  • Вазорезекція;
  • Бужування уретри;
  • УЗ-діагностика;
  • Збільшення та потовщення статевого члена.

Перевірені відгуки про лікаря

16 Відгуки
Олександр 16 Листопад 2023
Дуже грамотний лікар. Все, що я очікував, лікар все розказав, підказав, зробив адекватні призначення на лікування, зробив мені діагностичну процедуру. Все дуже добре, лікар мені дуже сподобався і буду надалі також звертатися до цього лікаря
Олег 04 Липень 2023
Юлія 26 Вересень 2022
Назар 22 Жовтень 2021
Прийом сподобався, лікар кваліфікований!
Юрий 11 Серпень 2021