Лікар Проктолог, Хірург Остапенко Анатолій Васильович на Doc.ua

Остапенко Анатолій Васильович

31год опыта
З метою діагностики лікар проводить аноскопію, ректороманоскопію, пальцьовий огляд. Лікує геморой, анальну тріщину (фіссура), анальні поліпи, папіломи, кондиломи, бахромки, доброякісні утворення періанальної області

Освіта

• Педіатричний факультет Донецького державного медичного інституту (1993)
  • Первинна спеціалізація «Хірургія» на базі Харківського інституту удосконалення лікарів (1996)
  • Первинна спеціалізація «Проктологія» на базі кафедри проктології НМАПО ім. П. Л. Шупика (2010)

Курси

• Передатестаційних цикл на базі ХМАПО, присвоєно першу атестаційну категорію по хірургії (2008)
  • Передатестаційних цикл на базі ХМАПО, підтвердив вищу категорію за хірургії (2018)
  • Тематичне удосконалення з проктології « Лапароскопічна і малоінвазивна колопроктологія» (2015)
  • Курси стажування з проктології при НМАПО ім. П. Л. Шупика на базі ЦВКГ (2017)
  • Тематичне удосконалення « Лапароскопічна і малоінвазивна колопроктологія » на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика (2019)
  • Передатестаційних цикл по проктології на базі НМАПО ім. П. Л. Шупика з подальшим присвоєнням першої атестаційної категорії (2019)

Участь в асоціаціях

• Член асоциації хірургів

Виконувані процедури

• Консультація
  • Аноскопія
  • Ректороманоскопія
  • Пальцевий огляд
  • Висічення врослого нігтя і видалення нігтьової пластини
  • Геморроідектомія
  • Висічення кондилом анального каналу

Перевірені відгуки про лікаря

21 Відгуки
Катерина 17 Лютий 2024
Гарний лікар, допоміг, пояснив, проконсультував, консультація пройшла без проблем. Залишилась задоволеною.
Олексій 12 Грудень 2023
Прийом сподобався. Спеціаліст сподобався, у лікаря раніше вже були, приїхали в цю клініку на інший берег міста тільки за ради лікаря. Звертались вже не перший раз
Олександр 05 Грудень 2023
Мені все сподобалося, консультацією задоволений, дяку!
Анонімно 09 Листопад 2023
Були відповіді на мої питання, назначили лікування, тому сподіваюсь, що все буде добре. Питань негативного плану не було, все було добре, планую повторну консультацію
Марія 13 Вересень 2023