Харків
Лікар Невролог Джандоєва Нана Шамілєвна на Doc.ua

Відгуки про Джандоєва Нана Шамілєвна

Пріоритетні напрямки в роботі лікаря: діагностика і терапія патологій периферичної нервової системи, вегетативної дисфункції, головного болю, болю в шиї і спині, порушень роботи головного мозку, пов'язаних з системою судин, неврологічних ускладнень цукрового діабету та інших метаболічних захворювань. Доктор займається також реабілітацією постінсультних хворих

Перевірені відгуки про лікаря 126 відгуків

Тетяна 10 Квітень 2024
Прийом пройшов добре, я задоволена, дякую.
Ян 01 Квітень 2024
Все пройшло на відмінно, дякую.
Владимир 12 Березень 2024
Очень хороший врач, очень внимательная, все выслушала, назначили хорошее лечение, нам уже лучше, продолжаем лечение. Прием очень понравился, будем дальше обращаться
Юлія 04 Березень 2024
Все було добре, мені сподобалося, Лікар уважна, вислухала, нічого зайвого не призначала. Я задоволена ставленням лікаря до проблеми
Олександр 04 Березень 2024
Консультацією залишився задоволеним.
Валерій 26 Лютий 2024
Лікар дуже чутлива до хворого, визначає діагноз ретельно, довго перевіряє всі нюанси, шукає суть проблеми і правильно все робить. Консультація сподобалася, буду звертатися до лікаря надалі
Сергій 26 Лютий 2024
Я за звичай не ходжу до одного лікаря, завжди звертаюсь до різних лікарів, цікавить друга думка. Лікаря вибирав за відгуками. Лікар поставив той самий діагноз, лікування мені допомагає, відчуваю покращення. Гарний лікар, рекомендую своїм рідним та знайомим
Людмила 23 Лютий 2024
Хороший, внимательный доктор
19 Лютий 2024
Консультація пройшла не так,як хотілося. Було дуже мало інформації
check Перевірений пацієнт Онлайн-візит
Анастасія 12 Лютий 2024