Дніпро
Лікар Мамолог, Онколог, Хірург Пробачай Володимир Іванович на Doc.ua

Пробачай Володимир Іванович

Лікар проводить консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз. Спеціалізується на лікуванні онкологічних захворювань, видаленні злоякісних і не злоякісних утворень грудної залози, шкіри і м'яких тканин

Освіта

• 1985р. – закінчив медичний інститут Дніпропетровського ордена Трудового Червоного Прапора за спеціальністю – лікувальна справа.
  • 2014р. — присвоєно звання лікаря-фахівця за фахом онкохірургії.

Виконувані процедури

• Консервативне лікування передпухлинної патології та злоякісних новоутворень молочних залоз.
  • Лікування онкологічних захворювань, видаленні злоякісних і не злоякісних утворень грудної залози, шкіри і м'яких тканин

Перевірені відгуки про лікаря

28 Відгуки
Аліна 22 Березень 2024
Дуже гарні враження, дуже хороший лікар
Инна 01 Березень 2024
К доктору обращаюсь уже давно, всегда обращаюсь только к этому доктору и неважно в какой клинике доктор работает. Сейчас доктора нашла через интернет и пришла к доктору на прием. Никогда замечаний к доктору не было, доктор оперировал также мужа и мою маму. Работой доктора довольны, у доктора золотые руки!
Тетяна 02 Лютий 2024
Все було дуже добре, гарний лікар, дав хороші рекомендації
Ірина 12 Січень 2024
Враження від спілкування з лікарем тільки відмінні, гарний фахівець, надав всю необхідну мені інформацію, я дуже задоволена. Дякую!
Антоніна 15 Грудень 2023
Хороший спеціаліст, все розповів, провів огляд, все було добре

Всі лікарі Дніпро